Ułatwiamy Twoje Życie

Ilość projektów niwelujących bariery architektoniczne zrealizowanych przez naszą firmę zwiększa się z tygodnia na tydzień. Świadczy to o solidnym podejściu firmy Windy Schodowe do tematyki osób starszych oraz niepełnosprawnych a także o tym, że skutecznie prowadzimy projekty likwidacji tych barier.

Mapa naszych realizacji pokazuje jak dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się krzesełka i platformy schodowe znajdujące się w ofercie naszej firmy.
Dzięki tej mapie mogą Państwo sprawdzić, czy gdzieś w pobliżu nie robiliśmy projektu i poprosić nas o możliwość własnoręcznego sprawdzenia jak zachowuje się dany podnośnik schodowy dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz czy będzie spełniał Państwa oczekiwania - niejednokrotnie prosiliśmy naszych klientów o umożliwienie dostępu do urządzenia osobie zainteresowanej i najczęściej nie było z tym większych problemów. W każdej chwili mogą również porposić Państwo naszą firmę o doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia dźwigowego do likwidacji bariery architektonicznej - dzięki wielu projektom (często dosyć nietypowym) możemy zaproponować rozwiązanie, które naszym zdaniem będzie dobre w danej sytuacji.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośnik Liftboy - Zakup i montaż krzesełka schodowego to dopiero początek przygody z tym urządzeniem. Ważne jest, aby oprócz codziennego użytkowania urządzenia dbać także o jego stan techniczny.
  • Po montażu krzesełka - Zakup i montaż krzesełka schodowego to dopiero początek przygody z tym urządzeniem. Ważne jest, aby oprócz codziennego użytkowania urządzenia dbać także o jego stan techniczny.
  • Prezent na dzień Babci - 21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym prezencie dla naszych seniorów, którzy mają problemy w poruszaniu się po schodach, tym bardziej, że w tych dniach można dodatkowo skorzystać z promocji.
  • Wiosenna promocja krzesełek Acorn - Oferujemy innowacyjne, funkcjonalne i bezpieczne krzesełka schodowe. Cena promocyjna, jakość najwyższa, satysfakcja gwarantowana!

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Winda dla osóby niepełnosprawnej jest urządzeniem, które ma pomóc takiej osobie w normalnym funkcjonowaniu. Zadaniem tego urządzenia dźwigowego jest zniwelowanie bariery architektonicznej - dzięki temu osoby niepełnosprawne (ruchowo) stają się bardziej aktywne - mamy tutaj na myśli zarówno życie prywatne jak i zawodowe.
Dobrze wybrany podnośnik (schodowy) daje wolność - osoby niepełnosprawne nie są już zdane na pomoc lub jej brak ze strony innych osób. Mogą same decydować, w którym momencie mają ochotę zejść na parter domu lub do ogrodu, czy też pojechać po zakupy albo pójść do kina.

Nasz rynek oferuje szeroki wybór wind schodowych dla osób niepełnosprawnych, również w ofercie firmy Windy Schodowe znajdą Państwa całą gamę urządzeń dźwigowych dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Wiele z nich dobrze spełnia swoje zadanie tylko w pewnych określonych warunkach. Na osobach podejmujących decyzję o zakupie i instalacji platform do likwidacji barier architektonicznych leży odpowiedzialność poprawnego wyboru odpowiedniego urządzenia dźwigowego. Często jesteśmy, niestety świadkami podejmowania niewłaściwych decyzji, a fundusze wydane na niwelację bariery są po prostu wyrzucone w przysłowiowe błoto.

Dlatego też bardzo prosimy Państwa o zasięganie naszej porady w tym temacie. Pisząc do nas na adres email (info@windy-schodowe.pl) lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 692 44 94 74 uzyskają Państwo szczegółowe odpowiedzi na pytania o ceny wind dla osób niepełnosprawnych oraz dostępne rodzaje urządzeń dźwigowych. Chętnie podpowiemy, jaki typo dźwigu osobowego jest odpowiedni dla Państwa, a także jak najtaniej i najszybciej daną barierę zlikwidować. Wysyłając do nas zapytanie ofertowe na pewno w ciągu kilku godzin otrzymają Państwo rzetelną ofertę wraz z wyceną, a w razie potrzeb również projekt wykonawczy windy schodowej dla osoby starszej lub niepełnosprawnej.

Jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu - zdajemy sobie sprawę z tego, że przeglądając naszę stronę internetową w sobtę po południu lub w niedzielę wieczorem mogą zechcieć Państwo zasięgnąć porady odnośnie warunków montażu danego urządzenia lub zapytać o orientacyjną cenę.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna - Windy Schodowe

ul.Geodetów 6
02-396 Warszawa
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Obrócone krzesełko schodowe AcornPlatforma do transportu osób niepełnosprawnych Ascendor

zobacz wszystkie zdjęcia »