Ułatwiamy Twoje Życie

Schodołazy często stanowią jedyne możliwe rozwiązanie jeżeli chodzi o zniwelowanie bariery architektonicznej, szczególnie w domu na wąskich i stromych schodach. Jeżeli do tego dodamy ich niewielką cenę oraz dużą mobilność i prostotę obsługi to otrzymamy bardzo łatwy i tani pomysł na przemieszczanie osób niepełnosprawnych.

Ciągle poszerzamy swoją ofertę dotyczącą urządzeń dźwigowych przeznaczonych do transportu osób niepełnosprawnych ruchowo. Ostatnio wprowadziliśmy do sprzedaży używane schodołazy kroczące Scalamobil, które jak się okazuje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów.

Niewątpliwą zaletą tych transporterów schodowych jest ich niska cena, która w porównaniu do innych urządzeń pozwalających na zniwelowanie bariery architektonicznej jest kilka, a nawet kilkanaście razy mniejsza.
Oferowane przez naszą firmę schodołazy są w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym, mają nowy akumulator, a w komplecie dajemy do nich ładowarkę, deklarację zgodności CE oraz instrukcję obsługi. Na używane schodołazy dajemy 6-miesięczną gwarancję i zawsze organizujemy transport do klienta, gdzie przeprowadzamy szkolenie z zakresu prawidłowej obsługi i konserwacji tego transportera schodowego.

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Wiosenna promocja krzesełek Acorn - Oferujemy innowacyjne, funkcjonalne i bezpieczne krzesełka schodowe. Cena promocyjna, jakość najwyższa, satysfakcja gwarantowana!
  • Cennik wind - Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oferowanych przez nas wind dla osób niepełnosprawnych.
  • Platformy do bloku - Nasza firma oferuje platformy schodowe do bloku, gdzie ciasne i wąskie klatki schodowe uniemożliwiają wygodne poruszanie się po nich niepełnosprawnym.
  • Krzesełka schodowe - serwis - Serwisowanie krzesełek schodowych jest niezbędne z punktu widzenia prawa i bezpieczeństwa. Właśnie dlatego zapraszamy do zapoznania naszej oferty serwisowej.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Używane schodołazy Scalamobil znajdujące się w ofercie naszej firmy są dostępne w zestawie z wózkiem inwalidzkim lub specjalnym fotelikiem na kółkach i z pasem bezpieczeństwa.
Zarówno wózek jak i fotelik można łatwo i szybko odpiąć od schodołaza za pomocą dwóch zaczepów. Dzięki tej funkcjonalności oraz małej wadze urządzenia (całość waży około 25 kg.), a także składanym uchwytom możliwe jest włożenie całego zestawu do bagażnika samochodu i przewiezienie np. na działkę lub zabranie go na wakacje, gdzie z powodzeniem można znowu tego urządzenia używać.
To właśnie mobilność czyni ze schodołaza tak fajne rozwiązanie - w porównaniu do platformy, czy krzesełka schodowego nie jest ono na stałe zespolone z jednymi tylko schodami.

Nasi klienci często pytają nas, czy trudno jest obsługiwać schodołaz, albo czy trzeba mieć do tego dużo siły lub też posiadać jakieś inne umiejętności? Otóż nie - na tym właśnie polega prostota obsługi schodołaza - do transportu osoby starszej lub niepełnosprawnej schodołazem nie musimy wkładać dużo siły lub uczyć się skomplikowanej obsługi. Wszelkie niezbędne informacje przekazujemy po dostarczeniu schodołaza, a momencie kiedy posiądzie się podstawowe informacje o sposobie użytkowania tego urządzenia jego obsługa okaże się dziecinnie prosta.
Oczywiście trzeba być osobą sprawną, aby utrzymać równowagę na schodach, ale nic poza tym.
Nasi klienci 50plus z powodzeniem transportuję schodołazami swoich 80-letnich rodziców lub współmałożnków mających problemy z poruszaniem się.

Jeżeli zainteresował Państwa ten artykuł i chcieliby Państwo zapytać o szczegóły oferty lub też dowiedzieć się czegoś więcej o tym urządzeniu prosimy kontaktować się z nami pod numerem telefonu +48 692 44 94 74 lub emailem info@windy-schodowe.pl.

Poniżej prezentujemy filmik pokazujący zasadę działania schodołaza kroczącego Scalamobil.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna - Windy Schodowe

ul.Geodetów 6
02-396 Warszawa
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Oddział naszej firmy na Śląsku »

Najnowsze realizacje

Używany schodołaz kroczący S-max w komplecie z fotelikiemKrzesełko schodowe dla osób niepełnosprawnych zainstalowane na schodach zewnętrznych

zobacz wszystkie zdjęcia »