Ułatwiamy Twoje Życie

Nawiążaliśmy współpracę z austriacką firmą Ascendor, która jest producentem platform przyschodowych na szynie prostej PLG7 i na szynie krzywoliniowej PLK8.

Z nieukrywaną radością pragniemy Państwa poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z austriacką firmą Ascendor.
Firma Ascendor posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji platform schodowych zarówno na torze prostym (PLG7) jak i krzywoliniowym (PLK8), które mogą być montowane wewnątrz budynków oraz na zewnątrz.

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Pliki CAD z windami - Udostępniamy Państwu całą masę różnego rodzaju broszurek, zdjęć, danych technicznych a teraz także i plików cadowskich w formacie dwg. Bardzo często zgłaszają się do nas projektanci, architekci oraz inne osoby, które próbują wrysować windę dla niepełnosprawnych w klatkę schodową nad którą właśnie pracują - ten artykuł powinien być bardzo pomocny takim osobom.
  • Krzesełko Acorn - Angielska firma Acorn wprowadziła nowy rodzaj siedziska do krzesełek schodowych na szynie prostej. W ten sposób zarówno foteliki schodowe na torze prostym jak i krzywoliniowym będą miały takie samo siedzenie. Jest ono bardziej ergonomiczne oraz zajmuje mniej miejsca na schodach.
  • Podsumowanie roku 2013 - Mijający rok 2013 był kolejnym udanym dla nas rokiem, który przyniósł całe mnóstwo bardzo ciekawych i rozwijających realizacji, a także pokazał nam, że rynek urządzeń dźwigowych dla osób starszych i niepełnosprawnych w Polsce ciągle rozwija się bardzo dynamicznie.
  • Platformy Ascendor w bloku - Niwelowanie barier architektonicznych w blokach wielorodzinnych dosyć często przerabialiśmy w mijającym roku. Ciasne klatki i schody, problemy z sąsiadami oraz możliwości aktów wandalizmu - oto zagadnienia, która są poruszane jako pierwsze podczas rozmów z klientami. Całe szczęście w swojej ofercie posiadamy platformy schodowe do transportu osób niepełnosprawnych Ascendor PLG7.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Produkty tej firmy charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, elegancją oraz dużą funkcjonalnością oferując przy tym maksymalnie wysoki komfort dla użytkownika platformy przyschodowej.

Ascendor - producent platform schodowychAscendor - znak jakości

Dzięki wykonaniu niektórych elementów konstrukcji urządzenia z aluminium jest ono niebywale lekkie, jednak takie rozwiązania jak chociażby zabezpieczenie przełamania platformy gwarantują bardzo duży poziom bezpieczeństwa podczas jego użytkowania.

Zobacz platformy firmy Ascendor znajdujące się w naszej ofercie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z platformą na torze prostym PLG7 firmy Ascendor, która znajduje się w ofercie naszej firmy.

Dodatkowo zapraszamy do pobierania plików z danymi technicznymi, rysunkami autocad oraz broszurami informacyjnymi, a także wielu innych dokumentów dotyczących platform przyschodowych firmy Ascendor.
Przejdź do działu Download

Obsługa platform schodowych produkowanych przez firmę Ascendor jest niebywale prosta dzięki pilotom zdalnego sterowania oraz intuicyjnemu panelowi sterowania.
Urządzenia posiadają mechanizm łagodnego startu oraz zatrzymania się, a dodatkowo platfromy poruszające się po torze krzywoliniowym zwalniają na zakrętach.
Najazd na platformy standardowo jest możliwy z boku platformy, ale na życzenie klienta można wykonać tzw. najazd frontowy - jest to wygodne rozwiązanie w przypadku, kiedy przed schodami nie ma wystarczającej ilości miejsca.
Opuszczane barierki chronią użytkownika przed wypadnięciem, ponadto platforma posiada przycisk awaryjnego zatrzymania oraz czujniki nacisku na platformie
Producent wydaje na urządzenia odpowiednie certyfikaty zgodne z przepisami UE - poniżej można znaleźć link do takiego certyfikatu.

Platforma schodowa na szynie prostoliniowej PLG7 dostępna jest standardowo w 3 wymiarach (ale na życzenie klienta można wykonać platformę o dowolnej wielkości), standardowy kolor to szary zbliżony do koloru RAL 9006, ale dostępne są wszystkie kolory RAL - zobacz paletę kolorów RAL.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć platform PLG7 i PLK8 firmy Ascendor oraz filmik pokazujący takie urządzenie w trakcie pracy.

Galeria zdjęć platform schodowych firmy Ascendor

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe dla osób niepełnosprawnych zainstalowane na schodach zewnętrznychSchodołaz kroczący Scalamobil S20 w komplecie z wózkiem dla osób niepełnosprawnych

zobacz wszystkie zdjęcia »