Ułatwiamy Twoje Życie

Dzięki urządzeniom oferowanym przez naszą firmę znowu będziesz mógł poruszać się po swoim domu bez ograniczeń.

Jest wiele domów, gdzie mieszkają osoby starsze, mające problem z poruszaniem się po schodach. Może to zresztą dotyczyć nie tylko ludzi starszych, lecz także inwalidów, osób z nadwagą lub kontuzjami.

Dla tych wszystkich ludzi olbrzymią pomocą oraz odzyskaniem wolności mogą być urządzenia nazywane ogólnie domowymi windami schodowymi, czyli krzesełka schodowe, platformy przyschodowe oraz podnośniki pionowe o małej wysokości podnoszenia,a także schodołazy.
Urządzenia te można również stosować w instytucjach publicznych, w hotelach, pensjonatach, a także domach opieki i wielu innych miejscach.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Krzesła schodowe są bardzo bezpieczne i funkcjonalne, a jednocześnie niezwykle proste w obsłudze oraz serwisowaniu. Mają wbudowane czujniki zapewniające długotrwałą i praktycznie bez-serwisową pracę.
Samobieżne krzesła dźwigowe montuje się na szynie (prostej lub łamanej), którą mocuje się (przykręca) do stopni schodów oraz niekiedy do ściany. Winda krzesełkowa ma swoje własne źródło zasilania napędu (dwa akumulatory żelowe), dzięki czemu działa nawet podczas braku zasilania w budynku. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota lub joysticka. Każda winda krzesełkowa posiada pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu jej użytkownik czuje się bardzo bezpiecznie podczas jazdy nią.

Firma Windy Schodowe posiada w swojej ofercie produkty firmy ACORN Stairlifts, która jest wieloletnim producentem tych urządzeń, a jej krzesełka schodowe poprawiają jakość życia mieszkańcom setek tysięcy domów na całym świecie. W tej ofercie możemy Państwu zaproponować w bardzo korzystnych warunkach cenowych używane krzesełka schodowe.

Dodatkowo w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć krzesła schodowe firmy Otolift - są tutaj dostępne krzesełka schodowe na schody proste oraz kręcone lub wielobiegowe. Firma Otolift wykonuje również windy krzesełkowe dedykowane do użytkowania na zewnątrz budynku.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe proste na schodach zabiegowychPlatforma do transportu osób niepełnosprawnych Ascendor

zobacz wszystkie zdjęcia »