Ułatwiamy Twoje Życie

W naszej ofercie pojawiły się krzesła schodowe holenderskiej firmy Otolift. Urządzenia te są bezkonkurencyjne zarówno pod względem jakości wykonania jak i wygody użytkowania oraz ceny.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nawiązaliśmy współpracę z kolejnym producentem krzesełek schodowych - holenderską firmą Otolift. Firma Otolift istnieje na światowym rynku od ponad 40 lat i dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest liderem nie tylko na rynku holenderskim. Od dziś również my możemy skorzystać z ich krzesełek, które można z powodzeniem stosować dla każdego rodzaju schodów i klatki schodowej.
Nasza kolekcja powiększyła się o rozwiązania dla schodów z zakrętami, dla schodów prostych, a nawet dla tych umieszczonych na zewnątrz budynków.
Poniżej chcemy w kilku zdaniach przybliżyć produkty firmy Otolift.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Używane krzesełka Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.
  • Podnośnik Liftboy - Już od ponad roku w naszej ofercie znajduje się niski podnośnik pionowy do transportu osób niepełnosprawnych. Liftboy, bo tak nazywa się to urządzenie jest bardzo ciekawym rodzajem windy dla niepełnosprawnych zarówno od strony konstrukcyjnej jak i funkcjonalnej.
  • Po montażu krzesełka - Zakup i montaż krzesełka schodowego to dopiero początek przygody z tym urządzeniem. Ważne jest, aby oprócz codziennego użytkowania urządzenia dbać także o jego stan techniczny.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Krzesełko dla niepełnosprawnych ruchowo Ruby jest najmniejszym holenderskim krzesełkiem przystosowanym do montowania na zewnętrznej stronie schodów krzywoliniowych umiejscowionych wewnątrz budynku. Bardzo przemyślana konstrukcja zapewnia, że nie tylko Ty, ale również członkowie rodziny lub goście mogą bezpiecznie korzystać ze schodów. Ruby posiada bardzo subtelne i ponadczasowe wzornictwo zapewniające, że urządzenie to będzie się dyskretnie komponować z każdym wnętrzem.

Zobacz krzesła schodowe firmy Otolift znajdujące się w naszej ofercie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z krzesłami schodowymi na torze krzywoliniowym firmy Otolift, które znajdują się w ofercie naszej firmy.

Dodatkowo zapraszamy do pobierania plików z danymi technicznymi, rysunkami autocad oraz broszurami informacyjnymi, a także wielu innych dokumentów dotyczących krzesełek schodowych.
Przejdź do działu Download

Winda krzesełkowa Sapphire została specjalnie zaprojektowana na potrzeby schodów krzywoliniowych znajdujących się wewnątrz budynku. Krzesełko to porusza się na dwóch cienkich szynach, które zapewniają całkowicie stabilną i bezpieczną jazdę. Dodatkowo krzesełko to zapewnia możliwość jazdy na schodach o nachyleniu do 70 stopni!. Windę krzesełkową Sapphire montuje się po wewnętrznej stronie schodów.

Winda schodowa dla osób starszych Jade jest najnowszym krzesełkiem zaprojektowanym specjalnie dla schodów prostoliniowych. Krzesełko to wyróżnia się wysublimowaną konstrukcja, elegancką aluminiową szyną i równie kompaktowym krzesełkiem.

Krzesło schodowe Onyx jest idealnym rozwiązaniem dla prostych schodów zewnętrznych. Obie szyny aluminiowe i wyciąg krzesełka są niezwykle kompaktowe. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, Onyx jest w stanie poradzić sobie z każdą pogodą.

Na zakończenie warto przytoczyć hasło, jakim kieruje się firma Otolift: "Poprzez rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej jakości, niezawodnych i elegancko zaprojektowanych krzesełek schodowy chcemy w jak największym stopniu zoptymalizować niezależność, komfort i ogólną jakość życia naszych klientów".
Jak widać, hasło to idealnie wpisuje się w politykę naszej firmy – "Windy Schodowe, Ułatwiamy Twoje życie!" – i jesteśmy przekonani, iż współpraca ta zaowocuje jeszcze większą satysfakcją naszych klientów.

Poniżej prezentujemy krótki filmik pokazujący krzesła schodowe Otolift podczas działania.

Galeria zdjęć krzesełek schodowych firmy Otolift

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna - Windy Schodowe

ul.Geodetów 6
02-396 Warszawa
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Obrócona winda schodowa Acorn SuperglideKrzesło schodowe krzywoliniowe dla seniora

zobacz wszystkie zdjęcia »