Ułatwiamy Twoje Życie

Firma Windy Schodowe z każdym kolejnym dniem rozwija się i poszerza swoją ofertę a także usprawnia procesy - wszystko dla Państwa.

Z każdym kolejnym rokiem istnienia na rynku odnotowujemy znaczący rozwój we wszystkich obszarach działalności naszej firmy. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, w pierwszej kolejności dbamy o to, by poszerzyć asortyment i oferować nowe, bardziej atrakcyjne produkty. Dlatego też niedawno wzbogaciliśmy naszą ofertę o platformy schodowe firmy Ascendor oraz krzesła schodowe firmy Otolift.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Już teraz widzimy, że urządzenia te cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów i umieszczenie ich w naszej ofercie to był świetny wybór.
Potwierdzają to nasze ostatnio zakończone projekty wśród których duży odsetek to właśnie platformy schodowej na szynie prostej PLG7 oraz krzesełka schodowe Sapphire i Ruby firmy Otolift.
Zdjęcia z naszych ostatnich realizacji można zobaczyć w galerii zdjęć.

Oprócz zmiany formy prawnej, podjęliśmy działania mające na celu rozwój naszej firmy. W związku z tym rozpoczęliśmy współpracę z nowymi parterami w zakresie marketingu i PR oraz pozyskiwania partnerów zagranicznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki ich profesjonalizmowi będziemy w stanie jeszcze lepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, powiększając asortyment naszych produktów.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, na której na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę. Już niedługo będą mogli nas Państwo oglądać w nowej, przyjaznej odsłonie.

Zapraszamy!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2011, życzymy Państwu spokojnych, radosnych Świąt w gronie najbliższych.

Zespół firmy Windy Schodowe

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe do transportu osóby starszej po schodachUżywany schodołaz kroczący S-max w komplecie z fotelikiem

zobacz wszystkie zdjęcia »