Ułatwiamy Twoje Życie

Od jesieni bieżącego roku nowym właścicielem marki Windy Schodowe stała się firma RAV-NET Rafał Kurzyna.

Dzięki zmianie właściciela marki Windy Schodowe możemy zagwarantować naszym klientom dalszą kontynuację działalności naszej firmy oraz oferowanie naszych produktów i usług na najwyższych poziomie.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Używane krzesełka Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.
  • Podnośnik Liftboy - Już od ponad roku w naszej ofercie znajduje się niski podnośnik pionowy do transportu osób niepełnosprawnych. Liftboy, bo tak nazywa się to urządzenie jest bardzo ciekawym rodzajem windy dla niepełnosprawnych zarówno od strony konstrukcyjnej jak i funkcjonalnej.
  • Po montażu krzesełka - Zakup i montaż krzesełka schodowego to dopiero początek przygody z tym urządzeniem. Ważne jest, aby oprócz codziennego użytkowania urządzenia dbać także o jego stan techniczny.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Zmiana te będzie z pewnością skutkować szybszą obsługą klienta, a także przygotowaniem bardziej koszystnej oferty na nasz asortyment. Jesteśmy pewni, że w dalszym ciągu będziemy oferować bardzo tanie windy schodowe dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Operacja zmiany właściciela przyczyni się również do poprawy jakości naszych usług.

Jednocześnie informujemy wszystkich naszych klientów, żew dalszym ciągu będziemy poszerzać naszą ofertę urządzeń dźwigowych.

Wszelkie dane firmy RAV-NET Rafał Kurzyna znajdą Państwo w dziale kontakt.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna - Windy Schodowe

ul.Geodetów 6
02-396 Warszawa
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Winda schodowa Acorn na stromych schodachKrzesełko dźwigowe krzywe Otolift Kielce

zobacz wszystkie zdjęcia »