Ułatwiamy Twoje Życie

Od jesieni bieżącego roku nowym właścicielem marki Windy Schodowe stała się firma RAV-NET Rafał Kurzyna.

Dzięki zmianie właściciela marki Windy Schodowe możemy zagwarantować naszym klientom dalszą kontynuację działalności naszej firmy oraz oferowanie naszych produktów i usług na najwyższych poziomie.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Zmiana te będzie z pewnością skutkować szybszą obsługą klienta, a także przygotowaniem bardziej koszystnej oferty na nasz asortyment. Jesteśmy pewni, że w dalszym ciągu będziemy oferować bardzo tanie windy schodowe dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Operacja zmiany właściciela przyczyni się również do poprawy jakości naszych usług.

Jednocześnie informujemy wszystkich naszych klientów, żew dalszym ciągu będziemy poszerzać naszą ofertę urządzeń dźwigowych.

Wszelkie dane firmy RAV-NET Rafał Kurzyna znajdą Państwo w dziale kontakt.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Rozłożone krzesełko schodowe AcornPlatforma przyschodowa na torze krzywoliniowym zainstalowana przy zejściu na plażę

zobacz wszystkie zdjęcia »