Ułatwiamy Twoje Życie

Ilość projektów niwelujących bariery architektoniczne zrealizowanych przez naszą firmę zwiększa się z tygodnia na tydzień. Świadczy to o solidnym podejściu firmy Windy Schodowe do tematyki osób starszych oraz niepełnosprawnych a także o tym, że skutecznie prowadzimy projekty likwidacji tych barier.

Mapa naszych realizacji pokazuje jak dużym zainteresowaniem ze strony klientów cieszą się krzesełka i platformy schodowe znajdujące się w ofercie naszej firmy.
Dzięki tej mapie mogą Państwo sprawdzić, czy gdzieś w pobliżu nie robiliśmy projektu i poprosić nas o możliwość własnoręcznego sprawdzenia jak zachowuje się dany podnośnik schodowy dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz czy będzie spełniał Państwa oczekiwania - niejednokrotnie prosiliśmy naszych klientów o umożliwienie dostępu do urządzenia osobie zainteresowanej i najczęściej nie było z tym większych problemów. W każdej chwili mogą również porposić Państwo naszą firmę o doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia dźwigowego do likwidacji bariery architektonicznej - dzięki wielu projektom (często dosyć nietypowym) możemy zaproponować rozwiązanie, które naszym zdaniem będzie dobre w danej sytuacji.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Krzesełko dźwigowe Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Winda dla osóby niepełnosprawnej jest urządzeniem, które ma pomóc takiej osobie w normalnym funkcjonowaniu. Zadaniem tego urządzenia dźwigowego jest zniwelowanie bariery architektonicznej - dzięki temu osoby niepełnosprawne (ruchowo) stają się bardziej aktywne - mamy tutaj na myśli zarówno życie prywatne jak i zawodowe.
Dobrze wybrany podnośnik (schodowy) daje wolność - osoby niepełnosprawne nie są już zdane na pomoc lub jej brak ze strony innych osób. Mogą same decydować, w którym momencie mają ochotę zejść na parter domu lub do ogrodu, czy też pojechać po zakupy albo pójść do kina.

Nasz rynek oferuje szeroki wybór wind schodowych dla osób niepełnosprawnych, również w ofercie firmy Windy Schodowe znajdą Państwa całą gamę urządzeń dźwigowych dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Wiele z nich dobrze spełnia swoje zadanie tylko w pewnych określonych warunkach. Na osobach podejmujących decyzję o zakupie i instalacji platform do likwidacji barier architektonicznych leży odpowiedzialność poprawnego wyboru odpowiedniego urządzenia dźwigowego. Często jesteśmy, niestety świadkami podejmowania niewłaściwych decyzji, a fundusze wydane na niwelację bariery są po prostu wyrzucone w przysłowiowe błoto.

Dlatego też bardzo prosimy Państwa o zasięganie naszej porady w tym temacie. Pisząc do nas na adres email (info@windy-schodowe.pl) lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 692 44 94 74 uzyskają Państwo szczegółowe odpowiedzi na pytania o ceny wind dla osób niepełnosprawnych oraz dostępne rodzaje urządzeń dźwigowych. Chętnie podpowiemy, jaki typo dźwigu osobowego jest odpowiedni dla Państwa, a także jak najtaniej i najszybciej daną barierę zlikwidować. Wysyłając do nas zapytanie ofertowe na pewno w ciągu kilku godzin otrzymają Państwo rzetelną ofertę wraz z wyceną, a w razie potrzeb również projekt wykonawczy windy schodowej dla osoby starszej lub niepełnosprawnej.

Jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu - zdajemy sobie sprawę z tego, że przeglądając naszę stronę internetową w sobtę po południu lub w niedzielę wieczorem mogą zechcieć Państwo zasięgnąć porady odnośnie warunków montażu danego urządzenia lub zapytać o orientacyjną cenę.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Obrócone krzesełko schodowe AcornKrzesło schodowe krzywoliniowe dla seniora

zobacz wszystkie zdjęcia »