Ułatwiamy Twoje Życie

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - choinka, kolędy, opłatek i ... schody na piętro, gdzie będziemy wszyscy spożywać wigilię. Ale czy wszyscy?

W bardzo wielu domach znajdują się osoby starsze, które mają problemy z chodzeniem. Wejście po kilkunastu stopniach na piętro to dla nich nielada wyzwanie. Są to osoby z różnego rodzaju schorzeniami stawów, kończyn oraz innych narządów lub po operacjach (np. operacji jaskry czy stawu biodrowego). Bardzo często osoba taka nie powinna wykonywać żadnych czynności związanych z wysiłkiem, a przecież wejście po schodach w domu (często wąskich i stromych) to nawet dla osoby w miarę sprawnej duży wysiłek.
Dlatego też pomyślmy o naszych bliskich, dla których poruszanie się po schodach sprawia trudności.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Krzesełko dźwigowe Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Z okazji zbliżających się magicznych chwil bożonarodzeniowych spróbujmy pochylić się nad problemami naszych dziadków, rodziców i innych potrzebujących pomocy. Umożliwienie tym osobom normalnego funkcjonowania w domu to prezent nie tylko pod choinkę, ale również na całe życie. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak krępujące może być ciągłe proszenie o pomoc innej osoby - nawet tej najbliższej.

Dzięki znajdującym się w naszej ofercie krzesłom i platformom schodowym osoby starsze i niepełnosprawne mające problemy z chodzeniem odzyskają wolność i będę mogły poruszać się po domu bez żadnych ograniczeń.
Zapraszamy do kontaktu z nami - zawsze służymy pomocą w zakresie doboru i adaptacji urządzenia dźwigowego do likwidacji bariery architektonicznej.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Samobieżny fotelik przyschodowy dla seniorów zainstalowany na wąskich i stromych schodachUżywany schodołaz kroczący S-max w komplecie z fotelikiem

zobacz wszystkie zdjęcia »