Ułatwiamy Twoje Życie

Platforma pionowa Kali A w szybie jest urządzeniem dźwigowym polskiej produkcji służącym do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ze względu na bardzo solidną jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością i przystępną ceną ten rodzaj windy dla niepełnosprawnych jest urządzeniem bardzo popularnym i często stosowanym do niwelowania barier architektonicznych zarówno w miejscach użyteczności publicznej jak i w domach prywatnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wprowadziliśmy do swojej oferty podnośnik pionowy w szybie, model Kali A.
Tę bardzo funkcjonalną i stosunkowo tanią windę dla niepełnosprawnych można instalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Posiada ona szyb samonośny, który może być wykonany z pełnych paneli malowanych na dowolny kolor RAL.
W wersji ekskluzywnej ten podnośnik pionowy może być wykonany ze stali nierdzewnej oraz posiadać dwustronną komunikację GSM natomiast szyb może być przeszklony.

Platforma Kali w szybie napędzana jest przez silnik elektryczny 1,5 kW, który w standardzie zasilany jest poprzez falownik z sieci jednofazowej 230V.
Mamy tutaj do czynienia z napędem mechanicznym (śruba-nakrętka), co szczególnie dobrze sprawdza się w polskich warunkach klimatycznych - zimą nie ma problemów z zamarzaniem podszybia, którego ten podnośnik nie potrzebuje.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Dostępne są dwa rodzaje wielkości podestu jezdnego tej windy dla niepełnosprawnych, w zależności od jej usytuowania (umiejscowienia względem siebie drzwi wjazdowych i zjazdowych) mniejsza (1000x1400 mm) i większa (1100x1400 mm).
W standardzie platforma Kali posiada termoizolacyjne, aluminiowe drzwi wychylne. Udźwig tego podnośnika pionowego do transportu osób niepełnosprawnych wynosi 400 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia to 3 metry.

Bardzo często wybieraną konfiguracją dla tej windy dla niepełnosprawnych jest jej montaż na zewnątrz z możliwością dostępu na dolnym przystanku z podwórka oraz górnym przystankiem z dostępem z wnętrza budynku.

Zdjęcia oraz informacje techniczne odnośnie tego podnośnika pionowego znajdą Państwo w naszym dziale oferta - winda w szybie samonośnym przeznaczona do transportu osób niepełnosprawnych - zapraszamy do zapoznania się z tym punktem naszej oferty oraz zadwania pytań ofertowych.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Magdalena Kwiatkowska
tel.: +48 606 686 002

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesło schodowe krzywoliniowe dla senioraKrzesełko schodowe zewnętrzne z wygodnym siedziskiem

zobacz wszystkie zdjęcia »