Ułatwiamy Twoje Życie

Platforma pionowa Kali A w szybie jest urządzeniem dźwigowym polskiej produkcji służącym do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ze względu na bardzo solidną jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością i przystępną ceną ten rodzaj windy dla niepełnosprawnych jest urządzeniem bardzo popularnym i często stosowanym do niwelowania barier architektonicznych zarówno w miejscach użyteczności publicznej jak i w domach prywatnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wprowadziliśmy do swojej oferty podnośnik pionowy w szybie, model Kali A.
Tę bardzo funkcjonalną i stosunkowo tanią windę dla niepełnosprawnych można instalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Posiada ona szyb samonośny, który może być wykonany z pełnych paneli malowanych na dowolny kolor RAL.
W wersji ekskluzywnej ten podnośnik pionowy może być wykonany ze stali nierdzewnej oraz posiadać dwustronną komunikację GSM natomiast szyb może być przeszklony.

Platforma Kali w szybie napędzana jest przez silnik elektryczny 1,5 kW, który w standardzie zasilany jest poprzez falownik z sieci jednofazowej 230V.
Mamy tutaj do czynienia z napędem mechanicznym (śruba-nakrętka), co szczególnie dobrze sprawdza się w polskich warunkach klimatycznych - zimą nie ma problemów z zamarzaniem podszybia, którego ten podnośnik nie potrzebuje.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Krzesełko dźwigowe Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Dostępne są dwa rodzaje wielkości podestu jezdnego tej windy dla niepełnosprawnych, w zależności od jej usytuowania (umiejscowienia względem siebie drzwi wjazdowych i zjazdowych) mniejsza (1000x1400 mm) i większa (1100x1400 mm).
W standardzie platforma Kali posiada termoizolacyjne, aluminiowe drzwi wychylne. Udźwig tego podnośnika pionowego do transportu osób niepełnosprawnych wynosi 400 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia to 3 metry.

Bardzo często wybieraną konfiguracją dla tej windy dla niepełnosprawnych jest jej montaż na zewnątrz z możliwością dostępu na dolnym przystanku z podwórka oraz górnym przystankiem z dostępem z wnętrza budynku.

Zdjęcia oraz informacje techniczne odnośnie tego podnośnika pionowego znajdą Państwo w naszym dziale oferta - winda w szybie samonośnym przeznaczona do transportu osób niepełnosprawnych - zapraszamy do zapoznania się z tym punktem naszej oferty oraz zadwania pytań ofertowych.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Winda schodowa Acorn na stromych schodachPlatforma do transportu osób niepełnosprawnych Ascendor

zobacz wszystkie zdjęcia »