Ułatwiamy Twoje Życie

Koszt urządzeń dźwigowych dla osób starszych i niepełnosprawnych jest zazwyczaj zbyt wysoki, (przede wszystkim osób prywatnych bądź małych firm). I właśnie z myślą o takich klientach klientach zdecydowaliśmy się na umożliwienie zakupu krzesełka schodowego i innych urządzeń z naszej oferty w ratach za pośrednictwem korzystnego Getin Leasing lub BRE Leasing.

Wychodząc na przeciw licznym pytaniom od naszych klientów odnośnie możliwości zakupu platformy lub krzesełka schodowego na raty z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z firmą zajmującą się obsługą leasingu na zakup urządzeń dźwigowych.
Tak więc już od teraz mogą Państwo zakupić u nas te podnośniki dla osób niepełnosprawnych bez ponoszenia dużych jednorazowych kosztów - oferta ta dotyczy zarówno firm jak i osób prywatnych a także różnego rodzaju instytucji - spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, szpitali, hoteli i pensjonatów, domów seniora, itp.

Zakup krzesełka schodowego (szczególnie na torze krzywoliniowym) lub ukośnej platformy przyschodowej, czy też podnośnika pionowego może okazać się sporym wydatkiem. Leasing na zakup tego rodzaju wind dla niepełnosprawnych pozwala na płatność za to urządzenie w wygodnych ratach, dzięki czemu budżet nie jest jednorazowo obciążany dużym wydatkiem. Poza tym, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia firm raty leasingu stanowią koszt uzyskania przychodu, a dodatkowo leasing nie jest ewidencjonowany w BIK.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Krzesełko dźwigowe Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Okres umowy leasingowej jest regulowany i może wynieść maksymalnie aż 5 lat! W trakcie trwania umowy właścicielem windy przyschodowej jest firma leasingowa, a użytkownik jej leasigobiorcą. Po zakończeniu umowy winda przechodzi na własność użytkownika.

Jeśli jesteście zainteresowani taką formą zakupu wyposażenia znajdującego się w ofercie firmy Windy Schodowe, to prosimy o powiadomienie w trakcie rozmowy ze sprzedawcą. Na potrzeby leasingu będziemy zmuszeni wypełnić krótką ankietę, a cały szereg formalności załatwi firma leasingowa.

Żywimy nadzieję, że ta oferta pozwoli Państwu na zlikwidowanie wielu barier znajdujących się w Państwa domach i poprawi komfort życia Państwa oraz waszych bliskich. Zapraszamy serdecznie do korzystania z tej formy zakupu urządzeń dźwigowych do niwelowania barier architektonicznych.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe AcornKrzesło schodowe krzywoliniowe dla seniora

zobacz wszystkie zdjęcia »