Ułatwiamy Twoje Życie

Nasza firma Windy Schodowe działa na terenie całego kraju - nie ma dla nas znaczenia, czy projekt będzie realizowany na Śląsku, czy też na Kujawach - każde zapytanie, które do nas trafia od klienta realizujemy w ten sam sposób - z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz zachowujemy konkurencyjne ceny urządzeń do niwelowania barier architektonicznych. Oferujemy szybki montaż i dostawę na terenie całego kraju - również w Opolu, Katowicach czy też Wrocławiu.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Nasze dane kontaktowe:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, w godzinach 8-18.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Używany schodołaz kroczący S-max w komplecie z fotelikiemKrzesełko schodowe Acorn

zobacz wszystkie zdjęcia »