Ułatwiamy Twoje Życie

W związku z rozwojem firmy Windy Schodowe, uruchomiliśmy osobny oddział obsługujący teren trzech województw: śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. W ten sposób zwiększamy naszą dyspozycyjność względem klientów oraz obniżamy koszty związane z dojazdem.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz zachowujemy konkurencyjne ceny urządzeń do niwelowania barier architektonicznych. Nasz nowy oddział mieści się w Opolu, czyli w samym sercu tego regionu. Dzięki zastosowaniu takiego podziału, możemy nadal proponować darmowe pomiary pod krzesełka i platformy schodowe oraz prezentacje schodołazów, co bardzo pozytywnie wyróżnia nas spośród konkurencji.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Używane krzesełka Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.
  • Podnośnik Liftboy - Już od ponad roku w naszej ofercie znajduje się niski podnośnik pionowy do transportu osób niepełnosprawnych. Liftboy, bo tak nazywa się to urządzenie jest bardzo ciekawym rodzajem windy dla niepełnosprawnych zarówno od strony konstrukcyjnej jak i funkcjonalnej.
  • Po montażu krzesełka - Zakup i montaż krzesełka schodowego to dopiero początek przygody z tym urządzeniem. Ważne jest, aby oprócz codziennego użytkowania urządzenia dbać także o jego stan techniczny.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Dane kontaktowe naszego śląskiego oddziału:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, w godzinach 8-20, 365 dni w roku.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna - Windy Schodowe

ul.Geodetów 6
02-396 Warszawa
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesło przyschodowe na szynie krzywej OtoliftKrzesełko dźwigowe Acorn zewnętrzne w niskiej cenie

zobacz wszystkie zdjęcia »