Ułatwiamy Twoje Życie

Nasza firma Windy Schodowe działa na terenie całego kraju - nie ma dla nas znaczenia, czy projekt będzie realizowany na Śląsku, czy też na Kujawach - każde zapytanie, które do nas trafia od klienta realizujemy w ten sam sposób - z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz zachowujemy konkurencyjne ceny urządzeń do niwelowania barier architektonicznych. Oferujemy szybki montaż i dostawę na terenie całego kraju - również w Opolu, Katowicach czy też Wrocławiu.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Krzesełko dźwigowe Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Nasze dane kontaktowe:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, w godzinach 8-18.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Winda schodowa na zewnątrz domuPlatforma schodowa dla osób niepełnosprawnych Ascendor PLK8

zobacz wszystkie zdjęcia »