Ułatwiamy Twoje Życie

Z wielką satysfakcją pragniemy Państwa poinformować, że otworzyliśmy sklep z używanymi schodołazami i krzesełkami schodowymi. Co więcej, uruchomiliśmy również wypożyczalnię schodołazów!

Wypożyczalnia schodołazów w WarszawieWspomniany powyżej sklep oraz wypożyczalnia znajdują się w Nowym Dworze Mazowieckim, który jest oddalony od Warszawy o ok 30 min jazdy autem.
W ramach prowadzonej wypożyczalni oferujemy wypożyczenie używanych schodołazów na różne okresy czasu - w razie potrzeby możemy dostarczyć schodołaz na miejsce oraz przeszkolić personel z obsługi tego urządzenia. Na życzenie klienta możemy zapewnić obsługę schodołazu przez naszych pracowników.
W swojej ofercie posiadamy różne modele schodołazów kroczących: Scalamobil, S-MAX, Sherpa i inne. Schodołazy są wypożyczane w zestawie z wózkiem inwalidzkim lub specjalnym fotelikiem.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Krzesełko dźwigowe Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Używany schodołaz kroczący WarszawaWraz z wypożyczalnią uruchomiliśmy stacjonarny sklep z urządzeniami do niwelowania barier architektonicznych. Dzięki takiemu położeniu geograficznemu tego punktu zapewniamy łatwy i szybki dojazd zarówno z samej Warszawy jak i z wielu okolicznych miejscowości.
Dzięki nowo-otworzonemu sklepowi przed zakupem krzesełka schodowego lub używanego schodołaz kroczącego nasi klienci będą mogli osobiście sprawdzić to urządzenie oraz je przetestować pod kątem własnych wymagań.

Koszt wypożyczenia schodołazu jest ustalany w sposób indywidualny, a z kolei ceny oferowanych schodołazów kroczących rozpoczynają się od poziomu 3 tys zł.
Wszystkie sprzedawane przez nas schodołazy mają w zestawie ładowarkę, a dodatkowo do zakupu dołączamy instrukcję obsługi w języku polskim oraz deklarację zgodności (atest) oraz gwarancję na piśmie.
Przed zakupem zachęcamy Was do zaznajomienia się z ofertą odnośnie urządzeń na naszej stronie internetowej. Szczególnie polecamy nasz kanał filmowy na serwisie YouTube, gdzie mogą Państwo zobaczyć sprzęt dźwigowy z naszej oferty w akcji - kanał filmowy Windy Schodowe - poniżej prezentujemy film pokazujący schodołaz Sherpa.

Z racji na dużą liczbę wyjazdów prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie w naszym sklepie, gdzie obejrzą Państwo schodołazy lub krzesełka schodowe.
Gorąco zapraszamy Was do wizytacji naszego sklepu ze schodołazami kroczącymi i krzesełkami schodowymi.

Jeśli mieszkasz daleko od Warszawy, możesz się z nami skontaktować w celu przetestowania oferowanego przez nas wyposażenia. Tak jak powiedzieliśmy powyżej, często wyjeżdżamy na projekty realizowane na terenie całego kraju - zachodzi duża szansa, że będziemy mogli do Ciebie podjechać i przedstawić schodołaz.

W sprawie kupna bądź wypożyczenia schodołazu prosimy kontaktować się pod numer +48 606 248 022.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko dźwigowe krzywe Otolift KielceObrócona winda schodowa Acorn Superglide

zobacz wszystkie zdjęcia »