Ułatwiamy Twoje Życie

2013 r. był następnym udanym dla nas rokiem, który przyniósł całe mnóstwo ważnych realizacji, a także pokazał nam, że rynek wyposażenia dźwigowego dla osób starszych i niepełnosprawnych w Polsce nieustannie się rozwija.

Tania platforma schodowa Lehner DeltaJak zwykle na koniec roku podsumowuje się wydarzenia mające miejsce w poprzednim roku, a także planuje się te przyszłe.
Ubiegły rok, 2013 był kolejnym, w którym zwiększyła się ilość zrealizowanych projektów z udziałem oferowanych przez naszą firmę platform i krzesełek schodowych.
Jako jeden z większych sukcesów naszej firmy w tym okresie możemy chociażby wymienić wprowadzenie do oferty i związane z tym pierwsze realizacje tanich platform schodowych "Lehner Delta". Urządzenia te są skierowane do odbiorców poszukujących tańszych platform do transportu osób niepełnosprawnych - z całą pewnością przedstawimy szerzej tę platformę schodową w jednym z najbliższych artykułów, a obecnie pokazujemy je na zdjęciu obok.

Kolejnym ważnym dokonaniem w działaniach naszej firmy było nawiązanie stałej współpracy z dostawcą używanych schodołazów z Niemiec, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom, sprawdzone, a jednocześnie konkurencyjne cenowo używane schodołazy kroczące.
Jak się okazało urządzenia te cieszą się w Polsce coraz większą popularnością zarówno wśród odbiorców prywatnych jak i różnego rodzaju firm i instytucji. Oprócz sprzedaży schodołazów świadczymy również usługi wypożyczania tych transporterów schodów do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych - więcej szczegółów znajdą Państwo pod numerem telefonu +48 606 248 022.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Aby nie zanudzać czytelnika suchymi faktami dotyczącymi działalności naszej firmy w poprzednim roku poniżej przedstawiamy analizę liczbową - jak wiadomo, cyfry przyjemniej się ogląda i chętnie analizuje - tak więc zapraszamy do lektury.

200 000

Aż tyle odsłon miała nasza witryna internetowa w mijającym roku 2013. Jest nam bardzo miło, że treści jakie prezentujemy na naszej stronie firmowej spotykają się z zainteresowaniem internautów. Zapraszamy nadal na naszą witrynę - obok podstron prezentujących naszą ofertę przedstawiamy sporo porad praktycznych dotyczących urządzeń dla osób starszych i niepełnosprawnych.

90 000

To jest ilość kilometrów jaką przebyliśmy w poprzednim roku podczas wyjazdów do naszych klientów na spotkania, pomiary oraz montaże. Warto w tym miejscu dodać, że zawsze wstępną wycenę robimy bezpłatnie i klient nie ponosi żadnych kosztów związanych ze wstępnym pomiarem schodów pod przygotowanie oferty.

23 000

Taką masę (ilość kilogramów) mogłyby przewieźć wspólnie, dostarczone i zainstalowane przez naszą firmę urządzenia do transportu osób starszych i niepełnosprawnych - bierzemy tutaj pod uwagę krzesełka schodowe (na torze prostym i krzywoliniowym), platformy schodowe, podnośniki pionowe i schodołazy. To oznacza, że zamontowane przez nas w poprzednim roku urządzenia mogą przewieźć wspólnie 5 słoni lub prawie 40 Maluchów, czyli Fiatów 126 albo 30% całej załogi Titanica.

10 000

Liczba obok prezentuje całkowitą ilość śrub, nakrętek, wkrętów i śrubeczek jaką wkręciliśmy w sumie podczas naszych wszystkich realizacji w roku 2013 - to akurat tyle, ile dzisiaj zapłacilibyśmy za butelkę Coli płacąc w rublach białoruskich :)

6 000

Jest to kwota brutto podana w polskich złotych, jaką średnio płaci nasz klient za dostawę i montaż używanego krzesełka schodowego Acorn. Oczywiście zawsze cena jest do negocjacji i tak naprawdę każda cena jest ustalana indywidualnie - dzięki takiemu podejściu wiemy, że ceny krzesełek schodowych w naszej firmy są bardzo konkurencyjne.

1 200

Całkowita długość torów jezdnych zainstalowanych przez naszą firmę krzesełek i platform schodowych wyniosła grubo ponad kilometr, a to oznacza, że średniej kondycji mrówka potrzebowałaby ponad 10 godzin aby pokonać wszystkie zamontowane przez nas tory jezdne.

550

Tyle średnio megabajtów danych miesięcznie odbieraliśmy emailem od naszych klientów. Zapytania spływają codziennie, zawsze staramy się odpisywać jak najszybciej i jak najdokładniej.

85

Jest to liczba pokazująca ilość zrealizowanych przez naszą firmę projektów w roku 2013, które zostały dofinansowane ze środków PFRON.
Z roku na rok zauważmy, że środków jest coraz więcej i uważamy, że jak najbardziej warto się starać o uzyskanie dofinansowania do likwidacji barier architektonicznych.

18

Na naszym kanale filmowym na YouTube znajduje się 18 filmów, które przedstawiają oferowane przez nas urządzenia. Na filmach tych można zobaczyć jak działa krzesełko schodowe na szynie prostej lub krzywoliniowej oraz co to jest ten "schodołaz". W sumie nasze wszystkie filmy miały prawie 20 tysięcy wyświetleń w roku 2013, a internauci spędzili łącznie ponad tydzień na ich oglądaniu.

1

Słownie: Jeden nowy oddział naszej firmy otworzyliśmy w poprzednim roku. Od początku 2013 roku na Śląsku funkcjonuje oddział naszej firmy - pozwoliło to nam na lepszą obsługę klienta z tamtego regionu.
Osoby mieszkające na Dolnym i Górnym Śląsku zainteresowane naszą ofertą zapraszamy na stronę http://www.windy-schodowe-opole.pl/

0

słownie: ZERO. Tyle projektów zakończyło się niepowodzeniem.
Jak często podkreślamy, każdy klient i każda realizacja jest dla nas niezwykle ważna - z wielu powodów. Do każdego projektu przygotowujemy się niezwykle starannie. To wszystko, a także wiele innych czynników spowodowało, że nie mamy jak dotąd nieudanych projektów.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Winda krzesełkowa na schody tania do montażu na zewnątrz budynkuKrzesełko dźwigowe krzywe Otolift Kielce

zobacz wszystkie zdjęcia »