Ułatwiamy Twoje Życie

Niedługo już jest Dzień Matki i Dzień Ojca – a czy Ty masz już idealny prezent dla swoich rodziców? Warto wiedzieć, że krzesełko schodowe to najtańszy i najszybszy sposób na likwidację bariery architektonicznej oraz ułatwienie poruszania się po schodach.

Krzesełko schodowe dla starszych rodzicówNie wszyscy o tym pamiętają,, ale już niedługo święta naszych rodziców, którzy są przecież coraz starsi i coraz mniej sprawni. Może właśnie z racji na nadchodzące Dni Matki i Ojca warto pomyśleć o najbliższych i ich komforcie funkcjonowania oraz bezpieczeństwie? Z biegiem dni, gdy nasz organizm staje się mniej elastyczny i mniej sprawny nawet z pozoru proste czynności stają się udręką. Jako młodzi ludzie pokonujemy każde schody w podskokach, ale niestety po wielu latach może się okazać, że przejście kilku schodów jest nie możliwe. Przez takie sytuacje wielu starszych ludzi jest po prostu uwięzionych we własnych domach, czy możemy coś na to poradzić?

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Oczywiście, że TAK! Nic prostszego – wystarczy zamontować na schodach - które są barierą architektoniczną dla naszych rodziców – krzesełko schodowe. Ze względu na różnorodność urządzeń jest to możliwe na prawie każdych schodach prostych i zakręconych, wewnątrz i na zewnątrz budynku, a doświadczony sprzedawca na pewno pomoże każdemu dobrać rozwiązanie idealne dla naszej sytuacji. Sądzę, że jest jeszcze wystarczająco dużo czasu by przed zbliżającymi się świętami naszych rodziców pomyśleć o prezencie wręcz idealnym - takim, który ułatwi naszym najbliższym codzienne życie i poprawi ich komfort na wiele, wiele lat.

Dlatego czym prędzej porozmawiajcie ze swoim rodzeństwem, albo sami podejmijcie decyzję o prezencie, bo czy jest coś piękniejszego niż radość i bezpieczeństwo najbliższych nam osób?REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko dźwigowe Acorn zewnętrzne w niskiej ceniePlatforma do transportu osób niepełnosprawnych Ascendor

zobacz wszystkie zdjęcia »