Ułatwiamy Twoje Życie

Firma Windy Schodowe współpracuje z marką Acorn, czyli uznanym producentem krzesełek schodowych. Dzięki temu oferujemy Państwu używane krzesełka schodowe. Acorn Superglide 120. Firma Acorn pozyskuje je z rynku angielskiego, przy czym zapewniamy dokładne ich sprawdzenie i – jeśli zajdzie taka konieczność – zregenerowanie. W naszej ofercie są one wręcz w stanie idealnym i z nowym siedziskiem w komplecie.

Wiosenna promocja na używane krzesełka schodowe Acorn Wraz z nadejściem słonecznych dni każdy z nas chciałby więcej przebywać na zewnątrz, na podwórku. Z punktu widzenia naszego organizmu i zdrowia wręcz wskazane jest abyśmy na wiosnę zażywali więcej ruchu i słońca. Ale co zrobić w sytuacji kiedy z naszego domu lub tarasu do ogrodu prowadzą schody, których pokonanie nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać.
W takim właśnie momencie wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i uruchamiamy wiosenną promocję na używane krzesełka schodowe Acorn, które są najlepszym i najtańszym sposobem na zniwelowanie bariery architektonicznej w postaci schodów.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Używane krzesełka Acorn - Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.
  • Podnośnik Liftboy - Już od ponad roku w naszej ofercie znajduje się niski podnośnik pionowy do transportu osób niepełnosprawnych. Liftboy, bo tak nazywa się to urządzenie jest bardzo ciekawym rodzajem windy dla niepełnosprawnych zarówno od strony konstrukcyjnej jak i funkcjonalnej.
  • Po montażu krzesełka - Zakup i montaż krzesełka schodowego to dopiero początek przygody z tym urządzeniem. Ważne jest, aby oprócz codziennego użytkowania urządzenia dbać także o jego stan techniczny.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Krzesełko schodowe zamontowane na schodach pozwala, aby osoba mająca problemy z poruszaniem się mogła bezpiecznie zjechać i wjechać po tych schodach. Firma Acorn projektując swoje krzesło przyschodowe dołożyła wszelkich starań, aby ta winda była bezpieczna, łatwa w obsłudze i ergonomiczna. Od ponad roku mamy w tym modelu także nowy rodzaj siedziska, który czyni jazdę krzesełkiem jeszcze bardziej komfortową - pisaliśmy o tym w jednym z poprzednich artykułów - zobacz artykuł.

Jako oficjalny przedstawiciel firmy Acorn w Polsce gwarantujemy Państwu dostawę i montaż tego rodzaju wind schodowych na bardzo dobrych warunkach cenowych. W ramach naszej wiosennej promocji mogą Państwo nabyć używane krzesełko schodowe Acorn na szynie prostej w cenie 5000 zł - kwota ta jest ceną brutto jaką zapłaci prywatny odbiorca za dostawę i montaż takiej windy schodowej. Promocja obowiązuje aż do odwołania lub wyczerpania urządzeń znajdujących się w tej ofercie. Gwarantujemy również Państwu, że jeżeli znajdą Państwo takie urządzenie w niższej cenie, to my chętnie jeszcze obniżymy tę kwotę - znamy bardzo dobrze rynek krzesełek schodowych w Polsce - działamy w tym obszarze od wielu lat.
Oczywiście po montażu urządzenia pracownik naszej firmy zawsze robi prezentację urządzenia oraz prowadzi szkolenie z obsługi i podstaw konserwacji krzesełka schodowego.

Krzesełka schodowe Acorn (w wersji używanej) poruszają się po torze jezdnym prostym, który jest aluminiowym profilem ze stalową zebątką - tor ten jest mocowany do stopni schodów. Schody mogą być wykonane z dowolnego materiału: drewna, betonu, kamienia bądź metalu.
Wersja zewnętrzna krzesełka schodowego posiada szczelną obudowę oraz pokrowiec w zestawie. Krzesło może przewieźć jedną osobą o maksymalnej wadze do 130 kg.
Wymagania techniczne dotyczące schodów nie są bardzo trudne do spełnienia - minimalna szerokość schodów (zmierzona w najwęższym miejscu) powinna wynosić co najmniej 65 cm. Na dole, przed pierwszym stopniem potrzebne jest około 70 cm miejsca. Na górze schodów nie jest wymagany żaden podest. Jeżeli chodzi o długość schodów to również nie ma tutaj praktycznie ograniczeń - tor jezdny można w miarę dowolnie przyciąć lub wydłużyć łącząc kilka elementów toru jezdnego.
Tekst odnośnie prawidłowego wykonania pomiarów i zdjęć schodów można przeczytać pod tym linkiem.

Jeżeli zatem szukasz, drogi czytelniku sprawdzonego i przystępnego cenowo rozwiązania do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej po schodach to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - odbieramy wszystkie telefonu i odpisujemy na każdy email.

Pod niniejszym artykułem pokazujemy Państwu film z używanym krzesełkiem schodowym zamontowanym na zewnątrz budynku.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna - Windy Schodowe

ul.Geodetów 6
02-396 Warszawa
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesło przyschodowe na torze prostym zamontowane na schodach z zabiegiemKrzesełko dźwigowe krzywe Otolift Kielce

zobacz wszystkie zdjęcia »