Ułatwiamy Twoje Życie

Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Używane krzesełko dźwigowe na schody marki AcornNasza firma od wielu lat współpracuje z kilkoma największymi producentami wind schodowych z całej Europy. Jednym z ważniejszych partnerów w tym obszarze jest dla nas angielska firma Acorn, która od wielu lat produkuje i dostarcza na wszystkie rynki świata bardzo dobrej jakości krzesła dźwigowe.
Obecnie firma Windy Schodowe jest wyłącznym dystrybutorem krzesełek dźwigowych przeznaczonych do montażu na schodach prostych w Polsce. Firma Acorn dostarcza nam świetnej jakości windy schodowe - zarówno na szynie prostej jak i krzywoliniowej.
Zadaniem naszej firmy, tutaj w Polsce jest sprawne i bezpieczne dostarczenie windy krzesełkowej osobie potrzebującej. Zajmujemy się pomiarem schodów, przygotowaniem projektów instalacyjnych wind schodowych oraz montażem i serwisowaniem tego rodzaju urządzeń. Posiadamy także odpowiednie uprawnienia w zakresie konserwacji wind dla osób niepełnosprawnych.
Każde używane krzesełko dźwigowe instalowane przez firmę Windy Schodowe może być bezpiecznie użytkowane przez osobę starszą bądź niepełnosprawną, która takiego urządzenia potrzebuje.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Firma Windy Schodowe jako oficjalny, wyłączony dealer krzesełek schodowych AcornKrzesełka marki Acorn to urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych cenione na całym świecie. Obecnie firma Acorn jest producentem krzesełek prostych - do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz krzesełek dźwigowych na schody kręcone - krzywoliniowych.
Urządzenia firmy Acorn są niesłychanie proste w montażu oraz przede wszystkim w obsłudze - dzięki temu średnio co 8 minut gdzieś na świecie instalowane jest kolejne krzesełko dźwigowe marki Acorn.
Więcej informacji o tej firmie znajdziecie na ich stronie internetowej http://www.acornstairlifts.com/ - gorąco polecamy.
Niekiedy zdarza się nam posiadać w ofercie używane krzesełka schodowe na szynie prostej - nie mamy ich w ciągłej ofercie, jednak zawsze warto nas zapytać, czy akurat nie mamy używanej windy schodowej na stanie. Oferowane przez nas urządzenia, również te używane są zawsze w świetnym stanie technicznym i najczęściej sprzedajemy je z gwarancją.

Szeroki wybór urządzeń do niwelowania barier architektonicznychJeżeli zatem jesteście Państwo zainteresowani tematem likwidacji bariery architektonicznej we własnym domu lub firmie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Nasi specjaliści mogą do Państwa przyjechać na miejsce, aby ocenić schody pod kątem montażu. Możemy także przygotować wstępną ofertę na dostawę i montaż krzesełka dźwigowego lub każdego innego urządzenia na podstawie zdjęć, rysunków i pomiarów wysłanych do nas drogą emailową lub pocztą tradycyjną.
Oprócz krzesełek schodowych w naszej ofercie znajduje się cała gama innego rodzaju urządzeń do niwelowania barier architektonicznych - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (kliknij, aby przejść do oferty).

Poniżej przedstawiamy film pokazujący krzesełko dźwigowe marki Acorn na szynie prostej, model Superglide 130

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe do transportu osóby starszej po schodachPlatforma do transportu osób niepełnosprawnych Ascendor

zobacz wszystkie zdjęcia »