Ułatwiamy Twoje Życie

Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Używane krzesełko dźwigowe na schody marki AcornNasza firma od wielu lat współpracuje z kilkoma największymi producentami wind schodowych z całej Europy. Jednym z ważniejszych partnerów w tym obszarze jest dla nas angielska firma Acorn, która od wielu lat produkuje i dostarcza na wszystkie rynki świata bardzo dobrej jakości krzesła dźwigowe.
Obecnie firma Windy Schodowe jest wyłącznym dystrybutorem krzesełek dźwigowych przeznaczonych do montażu na schodach prostych w Polsce. Firma Acorn dostarcza nam świetnej jakości windy schodowe - zarówno na szynie prostej jak i krzywoliniowej.
Zadaniem naszej firmy, tutaj w Polsce jest sprawne i bezpieczne dostarczenie windy krzesełkowej osobie potrzebującej. Zajmujemy się pomiarem schodów, przygotowaniem projektów instalacyjnych wind schodowych oraz montażem i serwisowaniem tego rodzaju urządzeń. Posiadamy także odpowiednie uprawnienia w zakresie konserwacji wind dla osób niepełnosprawnych.
Każde używane krzesełko dźwigowe instalowane przez firmę Windy Schodowe może być bezpiecznie użytkowane przez osobę starszą bądź niepełnosprawną, która takiego urządzenia potrzebuje.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobó na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.
  • Podnośnik Liftboy - Już od ponad roku w naszej ofercie znajduje się niski podnośnik pionowy do transportu osób niepełnosprawnych. Liftboy, bo tak nazywa się to urządzenie jest bardzo ciekawym rodzajem windy dla niepełnosprawnych zarówno od strony konstrukcyjnej jak i funkcjonalnej.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Firma Windy Schodowe jako oficjalny, wyłączony dealer krzesełek schodowych AcornKrzesełka marki Acorn to urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych cenione na całym świecie. Obecnie firma Acorn jest producentem krzesełek prostych - do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz krzesełek dźwigowych na schody kręcone - krzywoliniowych.
Urządzenia firmy Acorn są niesłychanie proste w montażu oraz przede wszystkim w obsłudze - dzięki temu średnio co 8 minut gdzieś na świecie instalowane jest kolejne krzesełko dźwigowe marki Acorn.
Więcej informacji o tej firmie znajdziecie na ich stronie internetowej http://www.acornstairlifts.com/ - gorąco polecamy.
Niekiedy zdarza się nam posiadać w ofercie używane krzesełka schodowe na szynie prostej - nie mamy ich w ciągłej ofercie, jednak zawsze warto nas zapytać, czy akurat nie mamy używanej windy schodowej na stanie. Oferowane przez nas urządzenia, również te używane są zawsze w świetnym stanie technicznym i najczęściej sprzedajemy je z gwarancją.

Szeroki wybór urządzeń do niwelowania barier architektonicznychJeżeli zatem jesteście Państwo zainteresowani tematem likwidacji bariery architektonicznej we własnym domu lub firmie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Nasi specjaliści mogą do Państwa przyjechać na miejsce, aby ocenić schody pod kątem montażu. Możemy także przygotować wstępną ofertę na dostawę i montaż krzesełka dźwigowego lub każdego innego urządzenia na podstawie zdjęć, rysunków i pomiarów wysłanych do nas drogą emailową lub pocztą tradycyjną.
Oprócz krzesełek schodowych w naszej ofercie znajduje się cała gama innego rodzaju urządzeń do niwelowania barier architektonicznych - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (kliknij, aby przejść do oferty).

Poniżej przedstawiamy film pokazujący krzesełko dźwigowe marki Acorn na szynie prostej, model Superglide 130

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Rafał Kurzyna - Windy Schodowe

ul.Geodetów 6
02-396 Warszawa
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Używany schodołaz kroczący S-max w komplecie z fotelikiemKrzesełko schodowe Acorn na dolnym przystanku

zobacz wszystkie zdjęcia »