Ułatwiamy Twoje Życie

Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Promocja na podnośniki ścienne od firmy LevicareOd początku roku 2018 nasza firma rozpoczęła współpracę z producentem sprzętu medycznego, firmą Levicare z Gdańska. Mamy nadzieję na wspólne, długotrwałe relacje a wymiana naszych doświadczeń oraz oferty produktowej z pewnością będzie korzystna dla klientów obydwu firm.

Na dobry początek firma Levicare oferuje naszym klientom i czytelnikom naszych stron rabat na ich podnośnik ścienny - model Q140. Jeżeli więc jesteście Państwo zainteresowani nabyciem tego urządzenia, to pamiętajcie, aby kontaktując się z firmą Levicare wspomnieć, że kontakt do nich macie od naszej firmy Windy Schodowe.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

200 zł rabatu na hasło WINDY SCHODOWE
Firma Levicare udzieli rabatu w wysokości 200 zł na podnośnik ścienny do transportu osób niepełnosprawnych, jeżeli podczas kontaktu wspomnicie, że na ofertę firmy Levicare trafiliście z naszej strony Windy Schodowe.

Podnośnik ścienny Levicare Q140
Podnośnik ścienny z reguły mocowany jest do ściany - stąd jego nazwa. Posiada on siłownik elektryczny i ruchome ramię na specjalnym przegubie. Na końcu ramienia znajduje się zaczep oraz kamizelka, czyli siedzisko. Urządzenie to pozwala przenieść osobę niepełnosprawną z łóżka na wózek inwalidzki lub z wózka do wanny.

Obsługa podnośnika
Podnośnik Q140 jest bardzo prosty w obsłudze - do podnoszenia i opuszczania podpiętej osoby używa się pilota. Istnieje także możliwość, aby w szybki i łatwy sposób podnośnik przenieść w inne miejsce - wystarczy, że w domu zainstalujemy kilka uchwytów i jednego podnośnika możemy używać w każdym miejscu, w którym jest on potrzebny.

Kontakt do firmy Levicare
Email: info@levicare.pl
Infolinia: +48 796-980-503
Serwis: +48 796-910-503
Filia: ul. Kartuska 377, 80-125 Gdańsk

Poniżej prezentujemy film pokazujący ten podnośnik w działaniu.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Magdalena Kwiatkowska
tel.: +48 606 686 002

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Tania winda dla niepełnosprawnych zewnętrznaKrzesełko dźwigowe krzywe Otolift Kielce

zobacz wszystkie zdjęcia »