Ułatwiamy Twoje Życie

Z przyjemnością informujemy Państwa, że w naszej ofercie znajdują się używane krzesła schodowe, które możemy zaoferować w bardzo atrakcyjnej cenie oraz dodatkowo w sprzedaży ratalnej lub z opóżnioną płatnością.

Wiele osób, które utraciły możliwość samodzielnego, swobodnego poruszania się, chciałoby dalej mieszkać w swoim własnym domu tak jak wcześniej - bez żadnych ograniczeń. Jednak wchodzenie i schodzenie po schodach może uczynić to bardzo trudnym, a czasami wręcz niemożliwym. Od wielu lat krzesła schodowe (windy krzesełkowe) firmy ACORN są produkowane i instalowane w tysiącach domów na całym świecie. Bezpieczne, pewne i łatwe w użyciu, pomagają swoim właścicielom, zarówno starszym jak i tym młodszym, pokonywać trudności codziennego życia.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.
  • Jak tanio kupić windę? - Zakup urządzenia do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej dla wielu wydaje się kwestią trudną i zawiłą. W tym artykule przedstawiamy 5 sposobów na to skąd pozyskać fundusze na zakup windy.
  • Jak pokonać schody? - Osoby, które nie mają żadnych niepełnosprawności, nie zdają sobie nawet sprawy ile razy w ciągu jednego dnia muszą pokonać schody – po prostu nie zwracają na to uwagi. Schody napotykamy w szkole, w pracy na zakupach,a także oczywiście w domu czy w bloku.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Z nieukrywaną radością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem angielskiej firmy ACORN w Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu używane krzesełka schodowe na bardzo konkurencyjnych i niespotykanych w innych firmach warunkach cenowych.

Używane krzesło schodowe na raty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy sprzedaż ratalną znajdujących się w naszej ofercie używanych krzesełek schodowych.

Wierzymy, że możliwość zakupu ratalnego sprawi, że nasza oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i przystępna.
W sprzedaży ratalnej oferujemy krzesełka schodowe z ceną zakpu do 7000 zł - okres kredytowania to maksymalnie 12 miesięcy.

Stworzyliśmy system sprzedaży z tzw. opóżnioną płatnością, dzięki któremu mogą Państwo stać się posiadaczami używanego krzesełka ACORN wpłacając na początek jedynie 2000zł oraz pokrywając koszty dostawy i montażu. Pozostałą część będą mogli Państwo zapłacić w dogodnych dla siebie częściach.
Informujemy również, że mogą Państwo przedłużyć gwarancję na krzesełko dźwigowe na dowolny okres czasu za jedyne 50 zł miesięcznie.

Ponadto, w przypadku płatności gotówką za całość (krzesełko schodowe + montaż) w dniu montażu dajemy rabat w wysokości 5%, a przy zakupie dwóch urządzeń rabat 10%.

Nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami i od jutra pokonuj bariery architektoniczne w Twoim domu.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Winda schodowa Acorn na stromych schodachKrzesełko schodowe krzywoliniowe Otolift TWO

zobacz wszystkie zdjęcia »