Ułatwiamy Twoje Życie

Z przyjemnością informujemy Państwa, że w naszej ofercie znajdują się używane krzesła schodowe. Podczas sprzedaży możemy zaoferować opóźnioną płatność lub należność możemy podzielić na kilka mniejszych części.

Wiele osób, które utraciły możliwość samodzielnego, swobodnego poruszania się, chciałoby dalej mieszkać w swoim własnym domu tak jak wcześniej - bez żadnych ograniczeń. Jednak wchodzenie i schodzenie po schodach może uczynić to bardzo trudnym, a czasami wręcz niemożliwym. Od wielu lat krzesła schodowe (windy krzesełkowe) firmy ACORN są produkowane i instalowane w tysiącach domów na całym świecie. Bezpieczne, pewne i łatwe w użyciu, pomagają swoim właścicielom, zarówno starszym jak i tym młodszym, pokonywać trudności codziennego życia.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Z nieukrywaną radością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem angielskiej firmy ACORN w Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu używane krzesełka schodowe na bardzo konkurencyjnych i niespotykanych w innych firmach warunkach cenowych.

Używane krzesło schodowe na raty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy sprzedaż ratalną znajdujących się w naszej ofercie używanych krzesełek schodowych.

Wierzymy, że możliwość zakupu ratalnego sprawi, że nasza oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i przystępna.
W sprzedaży ratalnej oferujemy krzesełka schodowe z ceną zakpu około 6 tys zł - okres płatności to maksymalnie 3 miesiące.

Stworzyliśmy system sprzedaży z tzw. opóżnioną płatnością, dzięki któremu mogą Państwo stać się posiadaczami używanego krzesełka ACORN wpłacając na początek jedynie 2000zł oraz pokrywając koszty dostawy i montażu. Pozostałą część będą mogli Państwo zapłacić w dogodnych dla siebie częściach.
Informujemy również, że mogą Państwo przedłużyć gwarancję na krzesełko dźwigowe na dowolny okres czasu za jedyne 50 zł miesięcznie.

Ponadto, w przypadku płatności gotówką za całość (krzesełko schodowe + montaż) w dniu montażu dajemy rabat w wysokości 5%, a przy zakupie dwóch urządzeń rabat 10%.

Nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami i od jutra pokonuj bariery architektoniczne w Twoim domu.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Magdalena Kwiatkowska
tel.: +48 606 686 002

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesło przyschodowe na torze prostym zamontowane na schodach z zabiegiemPlatforma przyschodowa na torze krzywoliniowym zainstalowana przy zejściu na plażę

zobacz wszystkie zdjęcia »