Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Dodaj swoją opinię o firmie Windy Schodowe

Jeżeli mieliśmy przyjemność razem współpracować z Państwem przy dostarczaniu rozwiązania do niwelacji barier architektonicznych to będziemy wdzięczni za dodanie opinii odnośnie owej współpracy.

Rzetelne opinie dodane w internecie dotyczące współpracy z daną firmą mogą być i są nieocenionym źródłem pomocy dla innych osób szukających podobnych rozwiązań. Opinie o naszej firmie mogą Państwo dodać w Google lub na Facebook'u.

Aby móc dodać opinię w jednym z tych miejsc należy posiadać konto na Google (np. w poczcie Gmail) lub na Facebook'u.

Przyciski znajdujące się powyżej prowadzą bezpośrednio do miejsc, gdzie możecie Państwo dodać opinię dotyczącą naszej współpracy. Jeżeli nie jesteście zalogowani do danego serwisu to najpierw przeglądarka otworzy wam miejsce, gdzie trzeba będzie się zalogować. Następnie będąc już zalogowanym raz jeszcze możecie Państwo kliknąć w przycisk powyżej - wówczas od razu wylądujecie w miejscu, gdzie będzie można dodać opinię.

Będziemy wdzięczni za każdą informację zwrotną, nawet tę krytyczną - wierzymy, że każda konstruktywna krytyka jest dobra.

Oczywiście znacznie lepsze i przyjemniejsze są dla nas opinie pozytywne - za każdą taką opinię z pewnością możemy się w jakiś spposób Państwu odwdzięczyć.

Opinie na temat firmy Windy Schodowe