Ułatwiamy Twoje Życie

Informacje dotyczące dostawców urządzeń dźwigowych znajdujących się w naszej ofercie oraz innych firm, instytucji oraz osób z którymi współpracujemy na różnych polach naszej działalności.

Współpracujemy z wieloma firmami z całej Europy, które od wielu lat zajmują się produkcją sprzętu dla osób starszych oraz niepełnosprawnych.

Wśród naszych partnerów handlowych można znaleźć angielską firmą Acorn Stairlifts, której produkty od lat są instalowane w domach na całym świecie, pomagając osobom starszym oraz niepełnosprawnym w pokonywaniu trudności życia codziennego.
Platformy schodowe znajdujące się w naszej ofercie są produkowane przez austriacką firmę Ascendor oraz włoską firmę Vimec.
Krzesełka schodowe nowe, na szynie prostej oraz zakrzywionej do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, które mogą Państwo znaleźć wśród naszych produktów są projektowane i wykonywane przez holenderską firmę Otolift.

Dodatkowo podjęliśmy współpracę na wielu innych obszarach z firmami z całej Polski - polecamy Państwa uwadze Linki do tych firm.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Magdalena Kwiatkowska
tel.: +48 606 686 002

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe dla osób niepełnosprawnych zainstalowane na schodach zewnętrznychUżywany schodołaz kroczący S-max w komplecie z fotelikiem

zobacz wszystkie zdjęcia »