Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Krzesełka schodowe - serwis, naprawa, instalacja

Nasza firma, oprócz sprzedaży i montażu krzesełek schodowych, platform schodowych, podnośników pionowych i schodołazów zajmuje się również serwisowaniem tych urządzeń.

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, iż serwisowanie jest nie tylko wymagane przez polskie prawo, ale przede wszystkim jest niezbędne ze względów bezpieczeństwa. Każdy producent urządzeń dźwigowych powinien jasno i precyzyjnie określić okres, po upływie którego dane urządzenie powinno być poddane przeglądowi serwisowemu.

W przypadku urządzeń, które zgłoszone są do UDT-u (Urząd Dozoru Technicznego) takie regularne serwisowanie jest niezbędne w celu przedłużenia jego odbioru przez ten urząd. Jednakże z praktyki wiadomo, że nie wszystkie urządzenia są zgłaszane do UDT-u i w tym wypadku w sposób szczególny należy pamiętać o bezpieczeństwie użytkowników - tak na prawdę to właśnie użytkownik, we własnym interesie powinien dbać o to, aby wykwalifikowany technik dokonał regularnego przeglądu windy.

Niezależnie od tego, czy z krzesełka schodowego korzystamy kilkukrotnie w ciągu dnia, czy też dosyć sporadycznie regularne przeglądy są w stanie zapewnić długotrwałe, poprawne działanie windy, a ponadto użytkownik będzie mógł bez najmniejszych wątpliwości z nich korzystać, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej

Ze względu na to, iż w naszej firmie pracują wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy (posiadamy zarówno uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń dźwigowych dla osób niepełnosprawnych jak również certyfikaty producentów tychże wind) zajmujemy się montażem wszelkiego rodzaju urządzeń do likwidowania barier architektonicznych. Zawsze oferujemy możliwość montażu urządzeń zakupionych w naszej firmie, ale nie tylko. Coraz częściej zdarza się, iż ktoś z naszych bliskich mieszkających za granicą chcąc ułatwić nam życie i sprowadza dla nas krzesełko schodowe z zagranicy. W takiej sytuacji może pojawić się problem w jaki sposób dane urządzenie zamontować by móc cieszyć się z jego funkcjonalności. Dla naszych pracowników taki montaż to żaden problem. W związku z tym, jeżeli znajdują się Państwo w podobnej sytuacji, zapraszamy do kontaktu, a my dokonamy wszelkich starań by zamontować dla Państwa krzesełko lub platformę schodową.

Ponadto należy podkreślić, iż świadczymy także usługi różnego rodzaju napraw wind i krzesełek schodowych. Często podczas rutynowego przeglądu serwisowego okazuje się, że urządzenie wymaga dodatkowej naprawy – wymiany akumulatorów, podregulowania któregoś z czujników lub innych drobnych poprawek. Dzięki dużej praktycznej wiedzy naszych serwisantów możliwe są takie reperacje w tym samym momencie – podczas jednej wizyty serwisowej. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić nie tylko swój czas, ale i pieniądze, gdyż nie trzeba pokrywać kosztów kolejnej wizyty ekipy serwisowej.

Z uwagi na to, iż firma Windy Schodowe jest oficjalnym przedstawicielem firmy Acorn na Polskę bardzo często zajmjemy się naprawą i serwisowaniem krzesełek schodowych Acorn. Niezależnie od modelu urządzenia (a jest ich kilka) oferujemy Państwu zarówno proste czynności naprawcze i konserwacyjne, jak chociażby wymianę akumulatorów lub rolek prowadzących - aż po te poważne i skomplikowane naprawy - mam tutaj na myśli wymianę lub regenerację płyty głównej (PCB) lub układu zabezpieczenia przed przekroczeniem dopuszczalnej prędkości (OSG).

Jeżeli posiadają Państwo krzesełko schodowe firmy Acorn, które to jest bardzo popularne zarówno w Polsce jak i w całej Europie to gorąco polecamy swoje usługi w zakresie serwisowania tego rodzaju wind schodowych. Po każdej wizycie serwisowej klient otrzymuje protokół poserwisowy, który wyraźnie pokazuje jakie podzespoły zostały sprawdzone - na takim dokumencie znajduje się również adres, pod którym dane urządzenie jest zainstalowane oraz numer seryjny krzesełka schodowego.

Jak Państwo widzą nasza firma spełnia szerokie spektrum działalności związanej z ogólnie pojętą likwidacją barier architektonicznych. Dbamy o naszych klientów nie tylko przed zakupem urządzenia, ale również podczas jego użytkowania. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą emailową lub telefoniczną.