Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Krzesełko schodowe to idealny prezent dla bliskiego nam seniora

Niedługo już jest Dzień Matki i Dzień Ojca – a czy Ty masz już idealny prezent dla swoich rodziców? Warto wiedzieć, że krzesełko schodowe to najtańszy i najszybszy sposób na likwidację bariery architektonicznej oraz ułatwienie poruszania się po schodach.

Nie wszyscy o tym pamiętają,, ale już niedługo święta naszych rodziców, którzy są przecież coraz starsi i coraz mniej sprawni. Może właśnie z racji na nadchodzące Dni Matki i Ojca warto pomyśleć o najbliższych i ich komforcie funkcjonowania oraz bezpieczeństwie? Z biegiem dni, gdy nasz organizm staje się mniej elastyczny i mniej sprawny nawet z pozoru proste czynności stają się udręką. Jako młodzi ludzie pokonujemy każde schody w podskokach, ale niestety po wielu latach może się okazać, że przejście kilku schodów jest nie możliwe. Przez takie sytuacje wielu starszych ludzi jest po prostu uwięzionych we własnych domach, czy możemy coś na to poradzić?

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej

Oczywiście, że TAK! Nic prostszego – wystarczy zamontować na schodach - które są barierą architektoniczną dla naszych rodziców – krzesełko schodowe. Ze względu na różnorodność urządzeń jest to możliwe na prawie każdych schodach prostych i zakręconych, wewnątrz i na zewnątrz budynku, a doświadczony sprzedawca na pewno pomoże każdemu dobrać rozwiązanie idealne dla naszej sytuacji. Sądzę, że jest jeszcze wystarczająco dużo czasu by przed zbliżającymi się świętami naszych rodziców pomyśleć o prezencie wręcz idealnym - takim, który ułatwi naszym najbliższym codzienne życie i poprawi ich komfort na wiele, wiele lat.

Dlatego czym prędzej porozmawiajcie ze swoim rodzeństwem, albo sami podejmijcie decyzję o prezencie, bo czy jest coś piękniejszego niż radość i bezpieczeństwo najbliższych nam osób?

Krzesełko schodowe krzywoliniowe Sapphire Otolift