Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 662 101 002

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Promocja na krzesełka schodowe Acorn 2016 - gwarancja najniższej ceny

Firma Windy Schodowe współpracuje z marką Acorn, czyli uznanym producentem krzesełek schodowych. Dzięki temu oferujemy Państwu używane krzesełka schodowe. Acorn Superglide 120. Firma Acorn pozyskuje je z rynku angielskiego, przy czym zapewniamy dokładne ich sprawdzenie i – jeśli zajdzie taka konieczność – zregenerowanie. W naszej ofercie są one wręcz w stanie idealnym i z nowym siedziskiem w komplecie.

Wiosenna promocja na używane krzesełka schodowe Acorn Wraz z nadejściem słonecznych dni każdy z nas chciałby więcej przebywać na zewnątrz, na podwórku. Z punktu widzenia naszego organizmu i zdrowia wręcz wskazane jest abyśmy na wiosnę zażywali więcej ruchu i słońca. Ale co zrobić w sytuacji kiedy z naszego domu lub tarasu do ogrodu prowadzą schody, których pokonanie nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać.

W takim właśnie momencie wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom i uruchamiamy wiosenną promocję na używane krzesełka schodowe Acorn, które są najlepszym i najtańszym sposobem na zniwelowanie bariery architektonicznej w postaci schodów.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej

Krzesełko schodowe zamontowane na schodach pozwala, aby osoba mająca problemy z poruszaniem się mogła bezpiecznie zjechać i wjechać po tych schodach. Firma Acorn projektując swoje krzesło przyschodowe dołożyła wszelkich starań, aby ta winda była bezpieczna, łatwa w obsłudze i ergonomiczna. Od ponad roku mamy w tym modelu także nowy rodzaj siedziska, który czyni jazdę krzesełkiem jeszcze bardziej komfortową - pisaliśmy o tym w jednym z poprzednich artykułów - zobacz artykuł.

Jako oficjalny przedstawiciel firmy Acorn w Polsce gwarantujemy Państwu dostawę i montaż tego rodzaju wind schodowych na bardzo dobrych warunkach cenowych. W ramach naszej wiosennej promocji mogą Państwo nabyć używane krzesełko schodowe Acorn na szynie prostej w cenie 5000 zł - kwota ta jest ceną brutto jaką zapłaci prywatny odbiorca za dostawę i montaż takiej windy schodowej. Promocja obowiązuje aż do odwołania lub wyczerpania urządzeń znajdujących się w tej ofercie. Gwarantujemy również Państwu, że jeżeli znajdą Państwo takie urządzenie w niższej cenie, to my chętnie jeszcze obniżymy tę kwotę - znamy bardzo dobrze rynek krzesełek schodowych w Polsce - działamy w tym obszarze od wielu lat.

Oczywiście po montażu urządzenia pracownik naszej firmy zawsze robi prezentację urządzenia oraz prowadzi szkolenie z obsługi i podstaw konserwacji krzesełka schodowego.

Krzesełka schodowe Acorn (w wersji używanej) poruszają się po torze jezdnym prostym, który jest aluminiowym profilem ze stalową zebątką - tor ten jest mocowany do stopni schodów. Schody mogą być wykonane z dowolnego materiału: drewna, betonu, kamienia bądź metalu.

Wersja zewnętrzna krzesełka schodowego posiada szczelną obudowę oraz pokrowiec w zestawie. Krzesło może przewieźć jedną osobą o maksymalnej wadze do 130 kg.

Wymagania techniczne dotyczące schodów nie są bardzo trudne do spełnienia - minimalna szerokość schodów (zmierzona w najwęższym miejscu) powinna wynosić co najmniej 65 cm. Na dole, przed pierwszym stopniem potrzebne jest około 70 cm miejsca. Na górze schodów nie jest wymagany żaden podest. Jeżeli chodzi o długość schodów to również nie ma tutaj praktycznie ograniczeń - tor jezdny można w miarę dowolnie przyciąć lub wydłużyć łącząc kilka elementów toru jezdnego.

Tekst odnośnie prawidłowego wykonania pomiarów i zdjęć schodów można przeczytać pod tym linkiem.

Jeżeli zatem szukasz, drogi czytelniku sprawdzonego i przystępnego cenowo rozwiązania do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej po schodach to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - odbieramy wszystkie telefonu i odpisujemy na każdy email.

Pod niniejszym artykułem pokazujemy Państwu film z używanym krzesełkiem schodowym zamontowanym na zewnątrz budynku.

Używane krzesełko schodowe Acorn