Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Krzesełka dźwigowe na schody marki Acorn

Angielska firma Acorn jest producentem świetnej jakości krzesełek schodowych przeznaczonych do transportu osób mających trudności z wchodzeniem po schodach, czyli najczęściej osób starszych i niepełnosprawnych.

Nasza firma od wielu lat współpracuje z kilkoma największymi producentami wind schodowych z całej Europy. Jednym z ważniejszych partnerów w tym obszarze jest dla nas angielska firma Acorn, która od wielu lat produkuje i dostarcza na wszystkie rynki świata bardzo dobrej jakości krzesła dźwigowe.

Obecnie firma Windy Schodowe jest wyłącznym dystrybutorem krzesełek dźwigowych przeznaczonych do montażu na schodach prostych w Polsce. Firma Acorn dostarcza nam świetnej jakości windy schodowe - zarówno na szynie prostej jak i krzywoliniowej.

Zadaniem naszej firmy, tutaj w Polsce jest sprawne i bezpieczne dostarczenie windy krzesełkowej osobie potrzebującej. Zajmujemy się pomiarem schodów, przygotowaniem projektów instalacyjnych wind schodowych oraz montażem i serwisowaniem tego rodzaju urządzeń. Posiadamy także odpowiednie uprawnienia w zakresie konserwacji wind dla osób niepełnosprawnych.

Każde używane krzesełko dźwigowe instalowane przez firmę Windy Schodowe może być bezpiecznie użytkowane przez osobę starszą bądź niepełnosprawną, która takiego urządzenia potrzebuje.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej

Krzesełka marki Acorn to urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych cenione na całym świecie. Obecnie firma Acorn jest producentem krzesełek prostych - do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz krzesełek dźwigowych na schody kręcone - krzywoliniowych.

Urządzenia firmy Acorn są niesłychanie proste w montażu oraz przede wszystkim w obsłudze - dzięki temu średnio co 8 minut gdzieś na świecie instalowane jest kolejne krzesełko dźwigowe marki Acorn.

Więcej informacji o tej firmie znajdziecie na ich stronie internetowej http://www.acornstairlifts.com/ - gorąco polecamy.

Niekiedy zdarza się nam posiadać w ofercie używane krzesełka schodowe na szynie prostej - nie mamy ich w ciągłej ofercie, jednak zawsze warto nas zapytać, czy akurat nie mamy używanej windy schodowej na stanie. Oferowane przez nas urządzenia, również te używane są zawsze w świetnym stanie technicznym i najczęściej sprzedajemy je z gwarancją.

Jeżeli zatem jesteście Państwo zainteresowani tematem likwidacji bariery architektonicznej we własnym domu lub firmie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasi specjaliści mogą do Państwa przyjechać na miejsce, aby ocenić schody pod kątem montażu. Możemy także przygotować wstępną ofertę na dostawę i montaż krzesełka dźwigowego lub każdego innego urządzenia na podstawie zdjęć, rysunków i pomiarów wysłanych do nas drogą emailową lub pocztą tradycyjną.

Oprócz krzesełek schodowych w naszej ofercie znajduje się cała gama innego rodzaju urządzeń do niwelowania barier architektonicznych - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (kliknij, aby przejść do oferty).

Poniżej przedstawiamy film pokazujący krzesełko dźwigowe marki Acorn na szynie prostej, model Superglide 130

The Acorn 130 from Acorn Stairlifts