Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 606 686 002

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Zakupy na raty

Oferujemy Państwu możliwość zakupu krzesełek schodowych w systemie sprzedaży ratalnej Żagiel.

Aby ułatwić Państwu skorzystanie z naszej oferty oraz uczynić ją bardziej przystępną nawiązaliśmy współpracę z firmą Żagiel, która oferujemy system sprzedaży ratalnej. Poniżej przedstawiamy opis procedury zakupu krzesełek schodowych przez system sprzedaży ratalnej Żagiel.

Informujemy Państwa, że zakup sprzętu w naszej firmie na raty poprzez system ratalny Żagiel jest niemożliwy aż do odwołania

Jednocześnie zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług - oferujemy wiele innych dogodnych rozwiązań pozwalających na zakupienie krzesełek i platform schodowych - w tym płatność z długim terminem oraz leasing.

  • Firma Windy Schodowe umożliwia dokonanie zakupów w systemie ratalnym Żągiel.
  • Ratalny zakup urządzeń z naszej oferty obsługuje system ratalny Żagiel. Kredyt ratalny dostępny jest bez dodatkowych zabezpieczeń (poręczycieli weksli). Procedura zakupów na raty jest bardzo prosta, składa się ona z poniższych kroków:
  • Po wybraniu urządzenia należy skontaktować się z naszą firmą i poinformować o chęci zakupienia wybranego urzązenia na raty.
  • W ciągu jednego dnia roboczego (zazwyczaj trwa to kilka godzin) skontaktuje się z Państwem nasz handlowiec i zbierze od Państwa dane do umowy kredytowej.
  • Dane klienta wraz z umową trafiają do Żagla, gdzie są weryfikowane i wydawana jest decyzja.
  • Jeśli decyzja kredytowa jest pozytywna, w ciągu 48 godzin Żagiel wyśle do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej umowę ratalną.
  • Umowę należy podpisać w obecności kuriera okazując mu uprzednio swój dowód osobisty.
  • Jeżeli we wniosku została zadeklarowana pierwsza wpłata to należy ją wpłacić na nasz rachunek bankowy - numer rachunku i dane firmy podane są w dziale Kontakt.
  • W ciągu 24 godzin po otrzymaniu podpisanej umowy, Żagiel przekaże nam informację o możliwości kontynuacji realizacji zamówienia.
  • Po otrzymaniu takiej informacji i dokonaniu ewentualnej pierwszej wpłaty następuje wysyłka towaru.

Więcej informacji na temat zakupów w systemie ratalnym Żagiel znajdą Państwo pod tym adresem Jak kupić na raty w Żaglu.