Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 662 101 002

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Kup babci windę pod choinkę

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - choinka, kolędy, opłatek i ... schody na piętro, gdzie będziemy wszyscy spożywać wigilię. Ale czy wszyscy?

W bardzo wielu domach znajdują się osoby starsze, które mają problemy z chodzeniem. Wejście po kilkunastu stopniach na piętro to dla nich nielada wyzwanie. Są to osoby z różnego rodzaju schorzeniami stawów, kończyn oraz innych narządów lub po operacjach (np. operacji jaskry czy stawu biodrowego). Bardzo często osoba taka nie powinna wykonywać żadnych czynności związanych z wysiłkiem, a przecież wejście po schodach w domu (często wąskich i stromych) to nawet dla osoby w miarę sprawnej duży wysiłek.

Dlatego też pomyślmy o naszych bliskich, dla których poruszanie się po schodach sprawia trudności.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej
Platforma czy podnośnik

Platforma czy podnośnik

Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach...

Czytaj dalej

Z okazji zbliżających się magicznych chwil bożonarodzeniowych spróbujmy pochylić się nad problemami naszych dziadków, rodziców i innych potrzebujących pomocy. Umożliwienie tym osobom normalnego funkcjonowania w domu to prezent nie tylko pod choinkę, ale również na całe życie. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak krępujące może być ciągłe proszenie o pomoc innej osoby - nawet tej najbliższej.

Dzięki znajdującym się w naszej ofercie krzesłom i platformom schodowym osoby starsze i niepełnosprawne mające problemy z chodzeniem odzyskają wolność i będę mogły poruszać się po domu bez żadnych ograniczeń.

Zapraszamy do kontaktu z nami - zawsze służymy pomocą w zakresie doboru i adaptacji urządzenia dźwigowego do likwidacji bariery architektonicznej.