Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Promocja na używane krzesła schodowe

Informujemy, że razem z nadejściem lata znajdą się w naszej ofercie interesujące promocje dotyczące używanych krzesełek schodowych Acorn dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Wraz z nadejściem wiosny i ciepłych słonecznych dni, aż się chce wyjść na spacer do ogrodu. Po długiej ponurej jesieni i zimie każdy z nas jest spragniony słońca, zapachu kwiatów i trawy oraz szumu młodych gałęzi drzew. Wydaje się nam niemal oczywistym, że podczas takich dni jak obecnie grzechem byłoby nieskorzystanie z oferowanych darów natury.

Jednak nie wszystkim przychodzi z łatwością wyjście na spacer - są osoby, dla których pokonanie kilku stopni schodów prowadzących na taras, czy do ogrodu to nie lada wyzwanie. Do takich właśnie potrzebujących osób, mających problemy z poruszaniem się kierujemy swoją promocyjną ofertę dotyczącą używanych wind schodowych.

Proponujemy Państwu używane krzesełko schodowe na szynie prostej w bardzo atrakcyjnej cenie oraz dodatkowo oferujemy transport i montaż tego urządzenia gratis. Tak więc, płacąc tylko za krzesełko przyschodowe wraz z torem jezdnym, otrzymują Państwo dodatkowo dostawę całego zestawu, a także profesjonalny montaż oraz szkolenie z prawidłowej obsługi i konserwacji windy krzesełkowej. Ponadto do każdego zestawu na zewnątrz dodajemy pokrowiec, który chroni całe urządzenie przed działaniem wilgoci.

Cena krzesełka schodowego z torem jezdnym jest uzależniona przede wszystkim od długości schodów - dlatego też każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej
Platforma czy podnośnik

Platforma czy podnośnik

Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach...

Czytaj dalej

Krzesełko schodowe bez problemu może spełniać rolę windy dla inwalidów. Mnóstwo naszych klientów to osoby jeżdżące się na wózkach inwalidzkich i rozumiemy, że dzięki naszym produktom wreszcie odzyskały one wolność i niezależność. Także osoby wiekowe, nieraz posiadające trudności z poruszaniem się doceniają atuty krzesełek przyschodowych. Dzięki windom pokonywanie nawet najbardziej stromych schodów jest proste.

Używane krzesełka schodowe można montować na schodach prostych - w sytuacji schodów krętych trzeba rozważyć zakup krzesełka na torze krzywoliniowym. Schody te można umieścić wewnątrz albo na zewnątrz budynku i mogą być zrobione z drewna, betonu, kamienia lub metalu.

Podczas instalacji krzesełka schodowego na zewnątrz budynku dodajemy do niego pokrowiec, który zabezpiecza sprzęt przed działaniem różnych czynników atmosferycznych, a zwłaszcza przed wilgocią. Instalacja krzesełka schodowego nie wymaga od Was realizacji uprzednio żadnych prac budowlanych - jedyne co będzie konieczne to gniazdko elektryczne do zasilenia krzesła schodowego.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie pokazujące jeden z naszych ostatnich projektów.

Używane krzesełko schodowe zamontowane na zewnątrz

Oferta promocyjna z dostawą i montażem gratis dotyczy projektów realizowanych w okresie od 1 maja do końca czerwca 2012 roku zlokalizowanych w odległości nie większej niż 100 km od Warszawy.