Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Firma Windy Schodowe

Firma Windy Schodowe z każdym kolejnym dniem rozwija się i poszerza swoją ofertę a także usprawnia procesy - wszystko dla Państwa.

Z każdym kolejnym rokiem istnienia na rynku odnotowujemy znaczący rozwój we wszystkich obszarach działalności naszej firmy. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, w pierwszej kolejności dbamy o to, by poszerzyć asortyment i oferować nowe, bardziej atrakcyjne produkty. Dlatego też niedawno wzbogaciliśmy naszą ofertę o platformy schodowe firmy Ascendor oraz krzesła schodowe firmy Otolift.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej
Platforma czy podnośnik

Platforma czy podnośnik

Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach...

Czytaj dalej

Już teraz widzimy, że urządzenia te cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów i umieszczenie ich w naszej ofercie to był świetny wybór. Potwierdzają to nasze ostatnio zakończone projekty wśród których duży odsetek to właśnie platformy schodowej na szynie prostej PLG7 oraz krzesełka schodowe Sapphire i Ruby firmy Otolift.

Zdjęcia z naszych ostatnich realizacji można zobaczyć w galerii zdjęć.

Oprócz zmiany formy prawnej, podjęliśmy działania mające na celu rozwój naszej firmy. W związku z tym rozpoczęliśmy współpracę z nowymi parterami w zakresie marketingu i PR oraz pozyskiwania partnerów zagranicznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki ich profesjonalizmowi będziemy w stanie jeszcze lepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, powiększając asortyment naszych produktów.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony, na której na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę. Już niedługo będą mogli nas Państwo oglądać w nowej, przyjaznej odsłonie.

Zapraszamy!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2011, życzymy Państwu spokojnych, radosnych Świąt w gronie najbliższych.

Zespół firmy Windy Schodowe