Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 662 101 002

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Wypożyczalnia schodołazów Warszawa

Z wielką satysfakcją pragniemy Państwa poinformować, że otworzyliśmy sklep z używanymi schodołazami i krzesełkami schodowymi. Co więcej, uruchomiliśmy również wypożyczalnię schodołazów!

Wspomniany powyżej sklep oraz wypożyczalnia znajdują się w Nowym Dworze Mazowieckim, który jest oddalony od Warszawy o ok 30 min jazdy autem.

W ramach prowadzonej wypożyczalni oferujemy wypożyczenie używanych schodołazów na różne okresy czasu - w razie potrzeby możemy dostarczyć schodołaz na miejsce oraz przeszkolić personel z obsługi tego urządzenia. Na życzenie klienta możemy zapewnić obsługę schodołazu przez naszych pracowników.

W swojej ofercie posiadamy różne modele schodołazów kroczących. Schodołazy są wypożyczane w zestawie z wózkiem inwalidzkim lub specjalnym fotelikiem.

Polecane artykuły

Wraz z wypożyczalnią uruchomiliśmy stacjonarny sklep z urządzeniami do niwelowania barier architektonicznych. Dzięki takiemu położeniu geograficznemu tego punktu zapewniamy łatwy i szybki dojazd zarówno z samej Warszawy jak i z wielu okolicznych miejscowości. Dzięki nowo utworzonemu sklepowi przed zakupem krzesełka schodowego lub używanego schodołaza kroczącego nasi klienci będą mogli osobiście sprawdzić to urządzenie oraz je przetestować pod kątem własnych wymagań.

Koszt wypożyczenia schodołazu jest ustalany w sposób indywidualny według zasady im dłuższy okres wypożyczenia tym niższa stawka. Wszystkie sprzedawane przez nas schodołazy mają w zestawie ładowarkę, a dodatkowo do zakupu dołączamy instrukcję obsługi w języku polskim oraz deklarację zgodności (atest) oraz gwarancję na piśmie.

Przed zakupem zachęcamy Was do zaznajomienia się z ofertą odnośnie urządzeń na naszej stronie internetowej. Szczególnie polecamy nasz kanał filmowy na serwisie YouTube, gdzie mogą Państwo zobaczyć sprzęt dźwigowy z naszej oferty w akcji - kanał filmowy Windy Schodowe - poniżej prezentujemy film pokazujący schodołaz Sherpa.

Schodołaz kroczący Sherpa

Z racji na dużą liczbę wyjazdów prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie w naszym sklepie, gdzie obejrzą Państwo schodołazy zarówno kroczące jak i gąsienicowe. Gorąco zapraszamy Was do wizytacji naszego sklepu tutaj pod okiem fachowców nauczycie się Państwo obsługi transportera schodowego oraz sami wybierzecie najwłaściwsze urządzenie, spełniające Wasze oczekiwania.

Jeśli mieszkasz daleko od Warszawy, możesz się z nami skontaktować w celu przetestowania oferowanego przez nas wyposażenia. Tak jak powiedzieliśmy powyżej, często wyjeżdżamy na projekty realizowane na terenie całego kraju - zachodzi duża szansa, że będziemy mogli do Ciebie podjechać i przedstawić schodołaz.

W sprawie kupna bądź wypożyczenia schodołazu prosimy kontaktować się pod numer +48 606 248 022