Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 662 101 002

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Tanie krzesełko HomeGlide – szybki sposób na likwidację barier w Twoim domu

Krzesła schodowe firmy ThyssenKrupp stanowią dowód na to, że wysoka jakość może iść w parze z niską ceną. Są bezpieczne, niezawodne i zawierają szereg udogodnień, które zwiększają komfort korzystania z wind krzesełkowych. Zobacz, dlaczego właśnie teraz jest najlepszy moment na zakup krzesełka HomeGlide i skorzystaj z wiosennego rabatu!

Czytając artykuł, dowiesz się:

  • najważniejsze zalety taniego krzesełka schodowego,
  • 3 patenty na zwiększenie bezpieczeństwa, które zastosowano w krzesełkach HomeGlide,
  • cenę taniego krzesełka dla seniora,
  • zasady Wiosennej Promocji cenowej.

Dlaczego warto zamówić krzesełko schodowe HomeGlide?

Holenderska jakość, uniwersalne zastosowanie i intuicyjny system sterowania to zaledwie 3 z wielu atutów taniego krzesełka do wnoszenia po schodach. Krzesełko HomeGlide to przykład niemieckiej precyzji w produkcji wind dla seniorów i osób niepełnosprawnych!

Poznaj wszystkie powody, dla których polscy seniorzy oraz osoby niepełnosprawne wybierają krzesło HomeGlide, a następnie polecają je swoim znajomym.

1. Solidne wykonanie

Tanie windy dla seniora są produkowane w Holandii przez niemiecką firmę ThyssenKrupp, która ma szerokie doświadczenie w tworzeniu produktów wymagających precyzji. Oprócz popularnych krzesełek schodowych HomeGlide w jej ofercie znajdują się m.in. samoloty oraz okręty podwodne.

Windy krzesełkowe dla seniorów są objęte 2-letnią gwarancją, lecz ich wysoka jakość sprawia, że zachowują sprawność przez wiele lat. Aby długo cieszyć się niezawodnym działaniem krzesełka, pamiętaj o jego regularnym serwisowaniu (raz w roku). Przeprowadzenie serwisu kosztuje ok. 250-300 zł (w zależności od wykonanych prac). Regularnie serwisowane krzesełko schodowe będzie Ci służyć przez wiele lat.

2. Błyskawiczny montaż

Krzesełka schodowe dla seniorów HomeGlide są dostępne niemal od ręki, dlatego czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 tygodni. Sam montaż zajmuje 4-8 godzin – w zależności od długości i specyfiki schodów.

Duża dostępność krzesełka HomeGlide sprawia, że stanowi ono idealne rozwiązanie dla osób po wypadkach i seniorów, których stan zdrowia nagle się pogorszył. Zamówienie małej windy domowej z krótkim terminem montażu to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Tym bardziej, że założenie krzesełka HomeGlide nie wymaga przeprowadzania robót budowlanych – do jego zasilania wystarczy zwykłe gniazdko elektryczne.

3. Kompaktowe rozmiary

Krzesło ruchome na schody jest tak małe, że zmieści się na niemal każdych schodach prostych. Jego szerokość całkowita wynosi tylko 65 cm, a po złożeniu jest jeszcze mniejsza.

Pomimo kompaktowych rozmiarów windy schodowe HomeGlide zapewniają komfortowy transport po osobie ważącej nawet 125 kg. Aby zamontować tę windę krzesełkową, potrzebujemy maks. 65 cm wolnej przestrzeni przed schodami (na dole). Szerokość schodów nie powinna natomiast wynosić mniej niż ok. 67 cm. Aby uruchomić krzesełko, wystarczy usiąść, zapiąć pas bezpieczeństwa i nacisnąć 1 przycisk!

4. Intuicyjne sterowanie

Niewątpliwą zaletą precyzyjnie wykonanego krzesła schodowego jest prosta obsługa, którą z łatwością opanuje każda osoba starsza i niepełnosprawna. Do sterowania urządzeniem wystarcza 1 przycisk umieszczony pod ręką pasażera - na podłokietniku, lub pilot (taki jak od telewizora).

Do krzesełka HomeGlide dołączamy 2 piloty ze specjalnymi uchwytami przeznaczonymi do montażu na ścianie – u góry i u dołu schodów. Dzięki nim zyskujesz pewność, że pilot nie zgubi się i będzie zawsze w zasięgu Twoich rąk.

5. Uniwersalne zastosowanie

Tor jezdny krzesełka do transportu po schodach HomeGlide można założyć zarówno po lewej, jak i po prawej stronie schodów prostych. Ale nie tylko! Tanie windy dla seniorów mogą w niektórych przypadkach zastąpić schodołazy lub kosztowne krzesełka krzywoliniowe – np. na schodach dwubiegowych Założenie 2 krzesełek HomeGlide zamiast 1 krzesła krzywoliniowego pozwala zaoszczędzić nawet 14 tys. zł!

O uniwersalnym zastosowaniu taniego krzesełka świadczy również możliwość dostosowania windy do przewożenia osób ważących nawet 146 kg. A także opcje dostępne w wersji Extra – m.in. składana szyna, która zwiększa swobodę poruszania się u dołu schodów czy różne kolory tapicerki. Wybierz tanie krzesełko schodowe i ciesz się różnymi kolorami tapicerki w wersji Extra.

Krzesełko schodowe HomeGlide - Windy Schodowe

Bezpieczne krzesełko do transportu po schodach osób niepełnosprawnych i starszych

Producenci krzesła HomeGlide poświęcili wiele uwagi kwestiom związanym ze zwiększeniem bezpieczeństwa pasażera windy schodowej. W rezultacie wyposażyli swoje urządzenie w praktyczny pas bezpieczeństwa i specjalne czujniki, które wykrywają przeszkody znajdujące się na szynie jezdnej. Dzięki nim winda krzesełkowa automatycznie zatrzyma się przed torbą z zakupami, zabawką lub kartonem pozostawionym na schodach, unikając kolizji.

Inne rozwiązanie sprawia natomiast, że po dotarciu do celu pasażer może bezpiecznie wstać z krzesełka. Choć podczas pokonywania schodów winda porusza się bokiem do stopni, to po poruszeniu dźwignią siedzisko obraca się przodem do górnego podestu. Obracane siedzisko umożliwia także wygodne siadanie na krzesełku schodowym, które znajduje się na górnym przystanku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!