Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 698 132 056

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Kilka słów o firmie Windy Schodowe

Kim jesteśmy? Co robimy? I dlaczego powinni Państwo skorzystać z usług naszej firmy?

Głównym celem naszej firmy jest pomoc klientom w znalezieniu i dostarczeniu optymalnego rozwiązania do zniwelowania bariery architektonicznej.

Jesteśmy firmą, która od 12 lat prężnie działała w segmencie urządzeń dźwigowych. Ponadto ciągle się rozwijamy i szkolimy by poszerzać asortyment do niwelowania barier architektonicznych. Bardzo dobrze znamy potrzeby naszych klientów, wiemy jakie mają problemy i potrafimy zaproponować im odpowiednie rozwiązania.
Naszymi hasłami przewodnimi są: „Dom bez barier” oraz „Ułatwiamy Twoje Życie”.

Kim jesteśmy - firma Windy Schodowe Skąd wzięły się te hasła? Otóż wynikają one z misji, zgodnie z którą staramy się prowadzić naszą działalność.
Po dokładnym przeanalizowaniu rynku oferującego platformy, dźwigi, krzesła schodowe, czy windy do domu i inne rozwiązania dla osób starszych oraz niepełnosprawnych okazało się, że tak naprawdę w naszym kraju nie ma urządzeń dźwigowych umożliwiających przełamywanie barier architektonicznych w cenie dostępnej dla wszystkich i o warunkach technicznych spełaniających oczekiwania tychże osób. Doszliśmy do wniosku, że mamy szansę na wprowadzenie bogatszej oferty w bardziej konkurencyjnej cenie, przez co dotrze ona do szerszego grona odbiorców.
Po wielu latach ciężkiej pracy wiemy, że udało nam się zrealizować cele, jakie postawiliśmy sobie na starcie.

Dzięki dobrej współpracy z producentami sprzętu do niwelowania barier architektonicznych z całej Europy wprowadziliśmy na nasz krajowy rynek krzesła schodowe na szynie prostej oraz na torze krzywoliniowym, które są zdecydowanie tańsze od tych, które były dostępne na polskim rynku wcześniej, a równocześnie wyróżniają się większym komfortem i bezpieczeństwem. Dodatkowo lepiej spełniają swoje funkcje dzięki wielu opcjom jakie nie są dostępne u urządzeń konkurencyjnych.

Nasz sukces na polskim rynku potwierdza ilość projektów, jakie wykonaliśmy do tej pory - możecie Państwo zobaczyć na mapie realizacji projektów firmy Windy Schodowe. Tam najlepiej widać, jak wiele osób powierzyło nam likwidację bariery w swoich domu lub firmie.

Dzięki tak dużej bazie klientów zdarza nam się posiadać w ofercie używane windy krzesełkowe w bardzo atrakcyjnej cenie, które można u nas zakupić w naszym unikalnym systemie sprzedaży używanych krzesełek schodowych.

Ponadto jako jedyna firma w Polsce oferujemy platformy przyschodowe firmy Ascendor, które wyróżnia na tle konkurencji wiele wyjątkowych cech świadczących o jakości tych urządzeń.

Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszej ofercie posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty oraz dokumenty potwierdzające zgodność z odpowiednimi normami i dyrektywami UE, w szczególności z dyrektywą maszynową 2006/42/WE. Każde urządzenie posiada polską instrukcję obsługi, którą po montażu przekazujemy klientowi dodatkowo szkoląc go z bezpiecznego użytkowania oraz serwisowania podnośnika schodowego.

Pomijając to, że osiągnęliśmy naprawdę dużo i mamy się czym poszczycić, nieustannie szukamy unikalnych i atrakcyjnych rozwiązań odnośnie urządzeń dźwigowych i systemów opieki nad osobami starszymi. Bardzo chcemy i cały czas dążymy do zagwarantowania naszym Klientom możliwie najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę.