Ułatwiamy Twoje Życie

Kim jesteśmy? Co robimy? I dlaczego powinni Państwo skorzystać z usług naszej firmy.

Jesteśmy prężnie działającą firmą dźwigową i ciągle rozwiającą się w kierunku poszerzania asortymentu do niwelowania barier architektonicznych. Na polskim rynku działamy od ponad 7 lat, dzięki czemu dobrze znamy potrzeby naszych klientów. Naszymi hasłami przewodnimi są: „Dom bez barier” oraz „Ułatwiamy Twoje Życie”.
Skąd wzięły się te hasła? Otóż wynikają one z misji, zgodnie z którą staramy się prowadzić naszą firmę.

Po dokładnym przeanalizowaniu rynku oferującego platformy, dźwigi, windy do domu i inne rozwiązania dla osób niepełnosprawnych okazało się, że tak naprawdę w naszym kraju nie ma urządzeń dźwigowych umożliwiających przełamywanie barier architektonicznych w cenie dostępnej dla wszystkich. Doszliśmy do wniosku, że mamy szansę na wprowadzenie tego typu oferty w bardziej konkurencyjnej cenie, przez co dotrze ona do szerszego grona odbiorców.

Po wielu latach ciężkiej pracy wiemy, że udało się nam zrealizować cele, jakie postawiliśmy sobie na starcie.
Dzięki dobrej współpracy z producentami sprzętu do niwelowania barier architektonicznych z całej Europy wprowadziliśmy na nasz krajowy rynek krzesła schodowe na szynie prostej i na torze krzywoliniowym, które są zdecydowanie tańsze od tych, które były dostępne na polskim rynku wcześniej, a równocześnie wyróżniają się większym komfortem i bezpieczeństwem.
Nasz sukces na polskim rynku potwierdza ilość projektów, jakie wykonaliśmy do tej pory - możecie Państwo zobaczyć na mapie realizacji projektów firmy Windy Schodowe jak wiele osób powierzyło nam likwidację bariery w swoich domu lub firmie.

Dodatkowo oferujemy używane windy krzesełkowe w bardzo atrakcyjnej cenie, które można u nas zakupić w naszym unikalnym systemie sprzedaży używanych krzesełek schodowych.
Ponadto jako jedyna firma w Polsce oferujemy platformy przyschodowe firmy Ascendor, które wyróżnia na tle konkurencji wiele wyjątkowych cech świadczących o jakości tych urządzeń.

Zobacz ofertę firmy Windy Schodowe

Szczegóły naszej oferty mogą Państwo zobaczyć na podstronie Oferta, gdzie szeroko przedstawiamy każdy produkt wraz z opisem, zdjęciami a także danymi technicznymi.

Wszystkie urządzenia znajdujące się w naszej ofercie posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty oraz dokumenty potwierdzające zgodność z odpowiednimi normami i dyrektywami UE, w szczególności z dyrektywą maszynową 2006/42/WE. Każde urządzenie posiada polską instrukcję obsługi, którą po montażu przekazujemy klientowi dodatkowo szkoląc go z bezpiecznego użytkowania oraz serwisowania podnośnika schodowego.

Pomijając to, że osiągnęliśmy naprawdę dużo i mamy się czym poszczycić, nieustannie szukamy unikalnych i atrakcyjnych rozwiązań odnośnie urządzeń dźwigowych i systemów opieki nad osobami starszymi. Bardzo chcemy i cały czas dążymy do zagwarantowania naszym Klientom możliwie najwyższej jakości za możliwie najniższą cenę.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Magdalena Kwiatkowska
tel.: +48 606 686 002

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe proste na schodach zabiegowychKrzesełko schodowe krzywoliniowe Otolift TWO

zobacz wszystkie zdjęcia »