Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 662 101 002

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Współpracujemy z najlepszymi producentami wind w Europie

Współpracujemy z firmami z całej Europy, które od wielu lat zajmują się produkcją sprzętu dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Są to czołowi producenci wind domowych, platform i krzesełek schodowych.

Firma Windy Schodowe oferuje windy od najlepszych europejskich producentów

Poniżej prezentujemy informacje dotyczące dostawców urządzeń dźwigowych znajdujących się w naszej ofercie oraz innych firm, instytucji oraz osób z którymi współpracujemy na różnych polach naszej działalności.

Wśród naszych partnerów handlowych można znaleźć angielską firmę Acorn Stairlifts, której produkty od lat są instalowane w domach na całym świecie, pomagając osobom starszym oraz niepełnosprawnym w pokonywaniu trudności życia codziennego.
W naszej ofercie znajdują się krzesełka schodowe na szynie prostej, model Acorn Superglide, które od ponad 30 lat są uważane za jedne z najlepszych urządzeń w swojej kategorii. Każdego roku nasza firma dostarcza setki tych wind schodowych, montując je w domach prywatnych, firmach jak i instytucjach.

Platformy schodowe znajdujące się w naszej ofercie są produkowane przez austriacką firmę Ascendor oraz włoską firmę Extrema.
Na szczególną uwagę zasługują tutaj windy schodowe marki Ascendor, które cechują się nowoczesnym wyglądem, świetną jakością oraz niesamowitą ergonomią użytkowania.

Krzesełka schodowe na szynie zakrzywionej do stosowania wewnątrz budynków, które mogą Państwo znaleźć wśród naszych produktów są projektowane i wykonywane przez holenderską firmę Otolift.
Szczególnej Państwa uwadze polecamy model Otolift Modul AIR - najlepsze krzesełko schodowe, jakie można znaleźć na rynku europejskim.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszej firmy w obrębie poszczególnych grup urządzeń służących do transportu osób starszych i niepełnosprawnych ruchowo!


Krzesełka schodowe dla osób starszych i niepełnosprawnych ruchowo
Krzesła schodowe
Platformy schodowe dla niepełnosprawnych ruchowo i osób starszych
Platformy Schodowe
Podnośniki pionowe dla osób starszych i niepełnosprawnych
Podnośniki pionowe
Schodołazy kroczące i gąsienicowe dla niepełnosprawnych ruchowo i osób starszych
Schodołazy
Nasze usługi - sprawdź ofertę
Usługi