Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Jak pracujemy

Od wielu lat dostarczamy skuteczne rozwiązania niwelujące bariery architektoniczne. Pokażemy Ci jak w naszej firmie prowadzimy projekty, dzięki którym Twoje Życie stanie się łatwiejsze.

Poniżej przedstawiamy w jaki magiczny sposób krzesło lub platforma schodowa trafia z fabryki do osoby, która potrzebuej skutecznego rozwiązania do zniwelowania bariery architektonicznej.

Jak możemy ci pomóc w firmie Windy Schodowe Każdy z nas jest inny i ma prawo do bycia innym. Z drugiej strony każdy ma prawo być tolerowanym, ale także powinno się być tolerancyjnym. Każda osoba zwracająca się do nas z prośbą o pomoc ma swoje własne potrzeby, wymagania oraz wyobrażenia.
Naszym głównym zadaniem jest uważne wysłuchanie osoby, która zwraca się do nas o pomoc i znalezienie dla niej odpowiedniego rozwiązania, które poprawi komfort jej życia.
Posiadamy głęboką wiarę w to, iż każdy z nas ma prawo do godnego życia. Urządzenia do likwidowania barier architektonicznych, jakie dostarcza nasza firma Windy Schodowe mają za cel pomóc osobom mającym trudności z poruszaniem się po schodach w ich łatwym i bezpiecznym pokonywaniu.
W naszej ofercie znajdą Państwo krzesełka i platformy schodowe, podnośniki pionowe a także schodołazy. Każdy nowy projekt traktujemy bardzo indywidualnie ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak jest to istotne dla naszych klientów.

Zawsze słuchamy bardzo intensywnie oraz aktywnie potrzeb naszego klienta. Wierzymy, że głębokie zrozumienie danego tematu prowadzi do zapewnienia optymalnego rozwiązania w postaci dostawy i montażu odpowiedniego urządzenia, które skutecznie zniweluje barierę architektoniczną.

Jak pracujemy w firmie Windy Schodowe Z drugiej strony należy pamiętać, że każdy projekt wymaga obustronnej współpracy. Jedna strona samodzielnie nic nie wskóra. Potrzebny jest szczery dialog.
Po kilkunastu latach prowadzenia naszej firmy możemy się pochwalić setkami, albo i tysiącami zainstalowanych krzesełek i platform schodowych - sprawdź nasze realizacje. Jednak nie spoczywamy na laurach - prężnie idziemy dalej do przodu. Nie chcemy liczyć na dobre pierwsze wrażenie. Dla nas liczy się ostatnie wrażenie.

Jak wyglądają poszczególne etapy prowadzenia projektu

Jak pracujemy - krok 1

Wszystko zaczyna się od edukacji. Na naszych stronach internetowych zamieszczamy dużo specjalistycznych artykułów dotyczących wind schodowych, które przedstawiają możliwości jakie dają nowoczesne Windy Schodowe

Jak pracujemy - krok 2

Na naszym kanale filmowych w serwisie YouTube pokazujemy w filmach jak działają poszczególne rodzaje urządzeń do niwelowania barier architektonicznych.

Jak pracujemy - krok 3

Odbieramy emaile i telefony od naszych klientów. Słuchamy ich potrzeb. Analizujemy - przejdź do działu kontakt, aby znaleźć odpowiedni numer telefonu lub adres email.

Jak pracujemy - krok 4

Na podstawie rozmowy oraz przesłanych emailem lub przez telefon (a czasami tradycyjną pocztą) materiałów w postaci zdjęć schodów, dobieramy wstępnie optymalne rozwiązanie i przedstawiamy wstępną ofertę na dane urządzenie.

Jak pracujemy - krok 5

Po wstępnej akceptacji naszej pierwotnej oferty przez klienta przyjeżdżamy na miejsce, aby bardzo dokładnie przeanalizować daną sytuację i wykonać pomiary potrzebne do wykonania projektu. W przypadku bardzo prostych schodów często nie musimy wykonywać takiej wizyty. Szczerze informujemy, że bazując na naszych doświadczeniach potrafimy wykonać bezpieczny montaż windy schodowej bez uprzedniego spotkania pomiarowego.

Jak pracujemy - krok 6

Podpisujemy umowę lub zlecenie na realizację projektu. Załącznikiem do umowy jest oferta z danymi technicznymi urządzenia oraz projekt wykonawczy. Z reguły prosimy o wpłatę niewielkiej kwoty wartości umowy na poczet zadatku.

Jak pracujemy - krok 7

W zależności od rodzaju windy dostarczamy ją w krótszym bądź dłuższym terminie i instalujemy. Jeżeli chodzi o same prace montażowe to z reguły nie trwają one dłużej niż jeden dzień.

Jak pracujemy - krok 8

Po montażu przeprowadzamy szkolenie z obsługi danego urządzenia oraz informujemy o codziennej i długookresowej konserwacji. Przekazujemy dokumenty techniczne i finansowe, w tym instrukcję obsługi w języku polskim.

Jak pracujemy - krok 9

Zgodnie z ustaleniami w umowie oczekujemy na zrealizowanie płatności za nasze usługi. Płatność można wykonać przelewem lub gotówką.

Jak pracujemy - krok 10

Zakończenie montażu nie kończy naszej znajomości i relacji z klientem. Urządzenia do transportu osób starszych i niepełnosprawnych powinny być regularnie serwisowane. Z reguły z naszymi klientami spotykamy się cyklicznie podczas okresowych serwisów wind schodowych.

Powyższy diagram nie prezentuje oczywiście wszystkich niuansów w każdym projekcie, a jedynie nakreśla zakres naszych działań. Każda sytuacja jest inna i każdy projekt jest inny. Jeżeli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu.