Ułatwiamy Twoje Życie

Jak co roku na wiosnę przedstawiamy Wiosenną Promocję na krzesełka schodowe na szynie prostej. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo potrzebne i przydatne są dostarczane przez naszą firmę urządzenia. Wiemy także, jak ciężko jest w naszych polskich realiach zebrać odpowiednie środki finansowe na zakup takiego urządzenia. Dlatego też mamy nadzieję, że ta promocji uszczęśliwi wiele potrzebujących osób.

Jeżeli chcesz kupić tanio windę schodową to zapraszamy do zapoznania się z naszą promocją - szczegóły poniżej.

Wiosenna promocja na krzesełka schodoweOd wielu lat zajmujmy się tematyką niwelowania barier architektonicznych. Pomogliśmy setkom osób mającym trudności w pokonywaniu schodów. Zainstalowaliśmy całą masę urządzeń do transportu osób starszych oraz niepełnosprawnych.
Wiemy z doświadczenia jak wielką radość sprawia fakt, że czujesz się niezależny od kogoś i wolny. Widzieliśmy setki uśmiechniętych twarzy osób, które po wielu tygodniach lub nawet miesiącach przebywania w zamkniętym mieszkaniu w końcu mogą bezpiecznie wydostać się z własnego domu.

Wiosna to szczególny czas – czekamy na nią z utęsknieniem podczas długich nocy listopadowych oraz styczniowych mrozów. Wiosną możemy w końcu spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu razem z rodziną bądź przyjaciółmi.
Krzesełka schodowe Acorn - promocjaBardzo często schody prowadzące do naszego domu bądź na taras bardzo mocno nas ograniczają w naszych planach, dlatego też wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przedstawiamy Państwu naszą Wiosenną Promocję na windy schodowe na szynie prostej.
Tylko do końca marca oferujemy krzesełka przyschodowe model HomeGlide w niższej cenie.
Jeżeli chcesz korzystać w pełni z uroków wiosny zamów jak najszybciej dostawę i montaż windy schodowej.

Już nigdy nie będzie taniej!!! Złóż zamówienie jak najszybciej!!!

Wiosenna promocja na krzesełka schodoweW naszej ofercie posiadamy krzesełka schodowe na szynie prostej model Acorn Superglide 130 (czasami także używane), HomeGlide oraz Otolift Jade. Urządzenia te służą do transportu osób mających trudności z chodzeniem po schodach. Są one dedykowane do montażu na prostych odcinkach schodów.
Nasza firma zajmuje się dostawą i montażemtego rodzaju urządzeń. Świadczymy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Warto wiedzieć, że na ostateczną cenę krzesełka sprzedawanego nawet na warunkach promocyjnych wpływa bardzo wiele czynników, z których najważniejszy do długość schodów oraz materiał z jakiego są wykonane.
Krzesełka schodowe HomeGlide, które są objęte promocją są dedykowane do montażu i użytkowania wewnątrz budynku.

Dużo informacji na temat krzesełek schodowych znajdziecie na naszych stronach. Poniżej zamieszczamy kilka przydatnych linków, które przeniosą was do miejsc, gdzie będziecie mogli się zapoznać zarówno z kwestiami technicznymi jak i z obsługą tych wind schodowych.

Lista podstron witryny Windy Schodowe i innych, na których możesz znaleźć informacje dotyczące krzesełek schodowych

Poniżej zamieszczamy film pokazujący krzesełko Acorn Superglide na szynie prostej.

Poniżej zamieszczamy film pokazujący krzesełko Acorn na szynie krzywoliniowej.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia tej promocji bądź jej skrócenia w razie braku urządzeń na magazynie.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Magdalena Kwiatkowska
tel.: +48 606 686 002

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe AcornUżywany schodołaz kroczący S-max w komplecie z fotelikiem

zobacz wszystkie zdjęcia »