Ułatwiamy Twoje Życie

Wiosenna promocja obowiązywała do końca kwietnia. Na chwilę obecną dostarczamy Państwu urządzenia znajdujące się w naszej ofercie w standardowych cenach.


Jak co roku na wiosnę przedstawiamy Wiosenną Promocję na używane krzesełka schodowe Acorn. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo potrzebne i przydatne są dostarczane przez naszą firmę urządzenia. Wiemy także, jak ciężko jest w naszych polskich realiach zebrać odpowiednie środki finansowe na zakup takiego urządzenia. Dlatego też mamy nadzieję, że ta promocji uszczęśliwi wiele potrzebujących osób.

Jeżeli chcesz kupić tanio windę schodową to zapraszamy do zapoznania się z naszą promocją - szczegóły poniżej.

Wiosenna promocja na krzesełka schodoweOd wielu lat zajmujmy się tematyką niwelowania barier architektonicznych. Pomogliśmy setkom osób mającym trudności w pokonywaniu schodów. Zainstalowaliśmy całą masę urządzeń do transportu osób starszych oraz niepełnosprawnych.
Wiemy z doświadczenia jak wielką radość sprawia fakt, że czujesz się niezależny od kogoś i wolny. Widzieliśmy setki uśmiechniętych twarzy osób, które po wielu tygodniach lub nawet miesiącach przebywania w zamkniętym mieszkaniu w końcu mogą bezpiecznie wydostać się z własnego domu.

Wiosna to szczególny czas – czekamy na nią z utęsknieniem podczas długich nocy listopadowych oraz styczniowych mrozów. Wiosną możemy w końcu spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu razem z rodziną bądź przyjaciółmi.
Krzesełka schodowe Acorn - promocjaBardzo często schody prowadzące do naszego domu bądź na taras bardzo mocno nas ograniczają w naszych planach, dlatego też wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przedstawiamy Państwu naszą Wiosenną Promocję na windy schodowe Acorn.
Tylko do końca kwietnia oferujemy używane krzesełka przyschodowe w cenie niższej aż o 40% w porównaniu z ceną standardową krzesełek schodowych. Taka oferta nie zdarzy się więcej. Jeżeli chcesz korzystać w pełni z uroków wiosny zamów jak najszybciej dostawę i montaż windy schodowej. Dodatkowo oferujemy dwuletnią gwarancję na wszystkie krzesełka schodowe zamówione do końca marca.

Już nigdy nie będzie taniej!!! Złóż zamówienie jak najszybciej!!!

Wiosenna promocja na krzesełka schodoweW naszej ofercie posiadamy używane krzesełka schodowe na szynie prostej model Acorn Superglide 130. Urządzenia te, pomimo, że używane są w naprawdę świetnym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym. Dostarczamy je z fabrycznie nowym siedziskiem w zestawie. Sam wagonik jezdny oraz szyna jezdna nie są starsze niż 3-4 lata.
Standardowo na całość dajemy roczną gwarancję po montażu wykonanym przez naszą firmę.

Warto wiedzieć, że na ostateczną cenę krzesełka sprzedawanego nawet na warunkach promocyjnych wpływa bardzo wiele czynników, z których najważniejszy do długość schodów oraz materiał z jakiego są wykonane.
Inna ważna informacja dotyczy gwarancji - obowiązuje ona pod warunkiem regularnego serwisowania krzesełka schodowego. Dla urządzeń instalowanych wewnątrz budynku okres serwisowania to 12 miesięcy, dla krzesełek schodowych zewnętrznych to 6 miesięcy.

Dużo informacji na temat krzesełek schodowych znajdziecie na naszych stronach. Poniżej zamieszczamy kilka przydatnych linków, które przeniosą was do miejsc, gdzie będziecie mogli się zapoznać zarówno z kwestiami technicznymi jak i z obsługą tych wind schodowych.

Lista podstron witryny Windy Schodowe i innych, na których możesz znaleźć informacje dotyczące krzesełek schodowych Acorn

Poniżej zamieszczamy film pokazujący używane krzesełko Acorn Superglide na szynie prostej.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia tej promocji bądź jej skrócenia w razie braku urządzeń na magazynie.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Winda schodowa Acorn na stromych schodachKrzesełko schodowe krzywoliniowe Otolift TWO

zobacz wszystkie zdjęcia »