Ułatwiamy Twoje Życie

Aby zapytać nas o ofertę cenową lub dostępność danego urządzenia z naszej oferty prosimy użyć poniższego formularza kontaktowego.

Jeżeli mają Państwo problem ze sprecyzowaniem swojego zapytania i nie wiedzą jakie urządzenie byłoby najlepszym rozwiązaniem przy likwidacji bariery architektonicznej polecamy zapoznać się z artykułem mówiącym o tym, jakie urządzenia są dostępne na rynku i w jakim zakresie można je wykorzystać przy niwelowaniu bariery architektonicznej.

Ponadto informujemy, że w dziale Oferta zamieszczamy całą gamę informacji technicznych oraz porad praktycznych odnośnie naszych urządzeń, a także przedstawiamy ich zdjęcia i opisujemy pokrótce warunki zakupu każdego z nich.

Tytuł zapytania: *
Imię:
Nazwisko:
Email: *
Telefon: *
Treść zapytania: *
CAPTCHA Image Przepisz kod z obrazka - wielkość liter nie ma znaczenia

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Prosimy o uważne wpisywanie danych kontaktowych - niepoprawny numer telefonu lub email nie pozwolą nam skontaktować się z Państwem.

Czas odpowiedzi na zapytanie wysłane poprzez formularz kontaktowy zależy od ilości prowadzonych projektów przez naszą firmę, jednak z reguły nie jest dłuższy niż 24 godziny (w przypadkach ekstremalnych może się wydłużyć do 48 godzin).

Dane w powyższym formularzu zbieramy zgodnie z RODO dla potrzeb realizacji naszych usług. W każdej chwili możecie mieć dostęp do swoich danych.
Administratorem danych jest nasza firma, której dane znajdziecie w zakładce KONTAKT/DANE FIRMY.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Najnowsze realizacje

Rozłożone krzesełko schodowe AcornKrzesełko dźwigowe krzywe Otolift Kielce

zobacz wszystkie zdjęcia »