Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Fromularz kontaktowy - wyślij zapytanie ofertowe

Aby zapytać nas o ofertę cenową lub dostępność danego urządzenia z naszej oferty prosimy użyć poniższego formularza kontaktowego.

Jeżeli mają Państwo problem ze sprecyzowaniem swojego zapytania i nie wiedzą jakie urządzenie byłoby najlepszym rozwiązaniem przy likwidacji bariery architektonicznej polecamy zapoznać się z artykułami zamieszczonymi w dziale PORADNIK. Znajdziecie tam Państwo całą masę tekstów poświęconych temacy niwelowania barier i urządzeniom do transportu osób starszych lub niepełnosprawnych.
W każdej chwili możecie także Państwo skontaktowaćsię z nami telefonicznie.

Ponadto informujemy, że w dziale OFERTA zamieszczamy wiele informacji technicznych oraz porad praktycznych odnośnie naszych urządzeń, a także przedstawiamy ich zdjęcia i opisujemy pokrótce warunki zakupu każdego z nich.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Prosimy o uważne wpisywanie danych kontaktowych - niepoprawny numer telefonu lub email nie pozwolą nam skontaktować się z Państwem.
Czas odpowiedzi na zapytanie wysłane poprzez formularz kontaktowy zależy od ilości prowadzonych projektów przez naszą firmę, jednak z reguły nie jest dłuższy niż 24 godziny (w przypadkach ekstremalnych może się wydłużyć do 48 godzin).