Ułatwiamy Twoje Życie

Aby zapytać nas o ofertę cenową lub dostępność danego urządzenia z naszej oferty prosimy użyć poniższego formularza kontaktowego.

Jeżeli mają Państwo problem ze sprecyzowaniem swojego zapytania i nie wiedzą jakie urządzenie byłoby najlepszym rozwiązaniem przy likwidacji bariery architektonicznej polecamy zapoznać się z artykułem mówiącym o tym, jakie urządzenia są dostępne na rynku i w jakim zakresie można je wykorzystać przy niwelowaniu bariery architektonicznej.

Ponadto informujemy, że w dziale Oferta zamieszczamy całą gamę informacji technicznych oraz porad praktycznych odnośnie naszych urządzeń, a także przedstawiamy ich zdjęcia i opisujemy pokrótce warunki zakupu każdego z nich.

Tytuł zapytania: *
Imię:
Nazwisko:
Email: *
Telefon: *
Treść zapytania: *
CAPTCHA Image Przepisz kod z obrazka - wielkość liter nie ma znaczenia

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Prosimy o uważne wpisywanie danych kontaktowych - niepoprawny numer telefonu lub email nie pozwolą nam skontaktować się z Państwem.

Czas odpowiedzi na zapytanie wysłane poprzez formularz kontaktowy zależy od ilości prowadzonych projektów przez naszą firmę, jednak z reguły nie jest dłuższy niż 24 godziny (w przypadkach ekstremalnych może się wydłużyć do 48 godzin).

Osoby wysyłające ten formularz wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Najnowsze realizacje

Krzesełko schodowe do transportu osóby starszej po schodachPlatforma schodowa dla osób niepełnosprawnych Ascendor PLK8

zobacz wszystkie zdjęcia »