Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Krzesła schodowe w zasięgu Twoich możliwości

Z przyjemnością informujemy Państwa, że w naszej ofercie znajdują się używane krzesła schodowe. Podczas sprzedaży możemy zaoferować opóźnioną płatność lub należność możemy podzielić na kilka mniejszych części.

Wiele osób, które utraciły możliwość samodzielnego, swobodnego poruszania się, chciałoby dalej mieszkać w swoim własnym domu tak jak wcześniej - bez żadnych ograniczeń. Jednak wchodzenie i schodzenie po schodach może uczynić to bardzo trudnym, a czasami wręcz niemożliwym. Od wielu lat krzesła schodowe (windy krzesełkowe) firmy ACORN są produkowane i instalowane w tysiącach domów na całym świecie. Bezpieczne, pewne i łatwe w użyciu, pomagają swoim właścicielom, zarówno starszym jak i tym młodszym, pokonywać trudności codziennego życia.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej

Z nieukrywaną radością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem angielskiej firmy ACORN w Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu używane krzesełka schodowe na bardzo konkurencyjnych i niespotykanych w innych firmach warunkach cenowych.

Używane krzesło schodowe na raty

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy sprzedaż ratalną znajdujących się w naszej ofercie używanych krzesełek schodowych.

Wierzymy, że możliwość zakupu ratalnego sprawi, że nasza oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i przystępna.

W sprzedaży ratalnej oferujemy krzesełka schodowe z ceną zakpu około 6 tys zł - okres płatności to maksymalnie 3 miesiące.

Stworzyliśmy system sprzedaży z tzw. opóżnioną płatnością, dzięki któremu mogą Państwo stać się posiadaczami używanego krzesełka ACORN wpłacając na początek jedynie 2000zł oraz pokrywając koszty dostawy i montażu. Pozostałą część będą mogli Państwo zapłacić w dogodnych dla siebie częściach.

Informujemy również, że mogą Państwo przedłużyć gwarancję na krzesełko dźwigowe na dowolny okres czasu za jedyne 50 zł miesięcznie.

Ponadto, w przypadku płatności gotówką za całość (krzesełko schodowe + montaż) w dniu montażu dajemy rabat w wysokości 5%, a przy zakupie dwóch urządzeń rabat 10%.

Nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami i od jutra pokonuj bariery architektoniczne w Twoim domu.