Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Windy dla osób niepełnosprawnych

Platforma pionowa Kali A w szybie jest urządzeniem dźwigowym polskiej produkcji służącym do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ze względu na bardzo solidną jakość wykonania połączoną z funkcjonalnością i przystępną ceną ten rodzaj windy dla niepełnosprawnych jest urządzeniem bardzo popularnym i często stosowanym do niwelowania barier architektonicznych zarówno w miejscach użyteczności publicznej jak i w domach prywatnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wprowadziliśmy do swojej oferty podnośnik pionowy w szybie, model Kali A.

Tę bardzo funkcjonalną i stosunkowo tanią windę dla niepełnosprawnych można instalować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Posiada ona szyb samonośny, który może być wykonany z pełnych paneli malowanych na dowolny kolor RAL. W wersji ekskluzywnej ten podnośnik pionowy może być wykonany ze stali nierdzewnej oraz posiadać dwustronną komunikację GSM natomiast szyb może być przeszklony.

Platforma Kali w szybie napędzana jest przez silnik elektryczny 1,5 kW, który w standardzie zasilany jest poprzez falownik z sieci jednofazowej 230V. Mamy tutaj do czynienia z napędem mechanicznym (śruba-nakrętka), co szczególnie dobrze sprawdza się w polskich warunkach klimatycznych - zimą nie ma problemów z zamarzaniem podszybia, którego ten podnośnik nie potrzebuj

Polecane artykuły

Dostępne są dwa rodzaje wielkości podestu jezdnego tej windy dla niepełnosprawnych, w zależności od jej usytuowania (umiejscowienia względem siebie drzwi wjazdowych i zjazdowych) mniejsza (1000x1400 mm) i większa (1100x1400 mm). W standardzie platforma Kali posiada termoizolacyjne, aluminiowe drzwi wychylne. Udźwig tego podnośnika pionowego do transportu osób niepełnosprawnych wynosi 400 kg, a maksymalna wysokość podnoszenia to 3 metry.

Bardzo często wybieraną konfiguracją dla tej windy dla niepełnosprawnych jest jej montaż na zewnątrz z możliwością dostępu na dolnym przystanku z podwórka oraz górnym przystankiem z dostępem z wnętrza budynku.

Zdjęcia oraz informacje techniczne odnośnie tego podnośnika pionowego znajdą Państwo w naszym dziale oferta - winda w szybie samonośnym przeznaczona do transportu osób niepełnosprawnych - zapraszamy do zapoznania się z tym punktem naszej oferty oraz zadwania pytań ofertowych.