Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Promocja na podnośniki ścienne od firmy Levicare

Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Od początku roku 2018 nasza firma rozpoczęła współpracę z producentem sprzętu medycznego, firmą Levicare z Gdańska. Mamy nadzieję na wspólne, długotrwałe relacje a wymiana naszych doświadczeń oraz oferty produktowej z pewnością będzie korzystna dla klientów obydwu firm.

Na dobry początek firma Levicare oferuje naszym klientom i czytelnikom naszych stron rabat na ich podnośnik ścienny - model Q140. Jeżeli więc jesteście Państwo zainteresowani nabyciem tego urządzenia, to pamiętajcie, aby kontaktując się z firmą Levicare wspomnieć, że kontakt do nich macie od naszej firmy Windy Schodowe.

Polecane artykuły

200 zł rabatu na hasło WINDY SCHODOWE

Firma Levicare udzieli rabatu w wysokości 200 zł na podnośnik ścienny do transportu osób niepełnosprawnych, jeżeli podczas kontaktu wspomnicie, że na ofertę firmy Levicare trafiliście z naszej strony Windy Schodowe.

Podnośnik ścienny Levicare Q140

Podnośnik ścienny z reguły mocowany jest do ściany - stąd jego nazwa. Posiada on siłownik elektryczny i ruchome ramię na specjalnym przegubie. Na końcu ramienia znajduje się zaczep oraz kamizelka, czyli siedzisko. Urządzenie to pozwala przenieść osobę niepełnosprawną z łóżka na wózek inwalidzki lub z wózka do wanny.

Obsługa podnośnika

Podnośnik Q140 jest bardzo prosty w obsłudze - do podnoszenia i opuszczania podpiętej osoby używa się pilota. Istnieje także możliwość, aby w szybki i łatwy sposób podnośnik przenieść w inne miejsce - wystarczy, że w domu zainstalujemy kilka uchwytów i jednego podnośnika możemy używać w każdym miejscu, w którym jest on potrzebny.

Kontakt do firmy Levicare

  • Email: info@levicare.pl
  • Infolinia: +48 796-980-503
  • Serwis: +48 796-910-503
  • Filia: ul. Kartuska 377, 80-125 Gdańsk

Poniżej prezentujemy film pokazujący ten podnośnik w działaniu.

Ścienny podnośnik transportowy dla osób niepełnosprawnych Levicare Q140