Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Używany schodołaz kroczący

Schodołazy często stanowią jedyne możliwe rozwiązanie jeżeli chodzi o zniwelowanie bariery architektonicznej, szczególnie w domu na wąskich i stromych schodach. Jeżeli do tego dodamy ich niewielką cenę oraz dużą mobilność i prostotę obsługi to otrzymamy bardzo łatwy i tani pomysł na przemieszczanie osób niepełnosprawnych.

Ciągle poszerzamy swoją ofertę dotyczącą urządzeń dźwigowych przeznaczonych do transportu osób niepełnosprawnych ruchowo. Ostatnio wprowadziliśmy do sprzedaży używane schodołazy kroczące Scalamobil, które jak się okazuje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów.

Niewątpliwą zaletą tych transporterów schodowych jest ich niska cena, która w porównaniu do innych urządzeń pozwalających na zniwelowanie bariery architektonicznej jest kilka, a nawet kilkanaście razy mniejsza. Oferowane przez naszą firmę schodołazy są w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym, mają nowy akumulator, a w komplecie dajemy do nich ładowarkę, deklarację zgodności CE oraz instrukcję obsługi. Na używane schodołazy dajemy 6-miesięczną gwarancję i zawsze organizujemy transport do klienta, gdzie przeprowadzamy szkolenie z zakresu prawidłowej obsługi i konserwacji tego transportera schodowego.

Polecane artykuły

Używane schodołazy Scalamobil z oferty firmy Windy Schodowe są dostępne w zestawie z wózkiem inwalidzkim bądź specjalnym fotelikiem na kółkach i z pasem bezpieczeństwa. I wózek, i fotelik da się niezwykle prosto i szybko odpiąć od schodołaza, a wszystko to dzięki dwóm zaczepom. Ta funkcjonalność i mała waga urządzenia (całość waży około 25 kg.), a także składanym uchwytom możliwe jest włożenie całego zestawu do bagażnika samochodu i przewiezienie np. na działkę lub zabranie go na wakacje, gdzie z powodzeniem można znowu tego urządzenia używać. To mobilność czyni ze schodołaza dobre rozwiązanie - w porównaniu do platformy, czy krzesełka schodowego nie jest ono na stałe zespolone z jednymi tylko schodami.

Nasi klienci nieraz zapytują, czy ciężko jest obsługiwać schodołaz lub czy należy mieć do tego dużo siły albo też mieć jakieś umiejętności? Otóż nie – dokładnie na tym polega prostota obsługi schodołaza - do transportu osoby starszej bądź niepełnosprawnej schodołazem nie trzeba wkładać dużo siły bądź uczyć się trudnej obsługi. Wszystkie potrzebne informacje przekazujemy po dostarczeniu schodołaza, a w chwili zdobycia podstawowych informacji o sposobie stosowania tego urządzenia jego obsługa okaże się banalnie prosta. Naturalnie trzeba być osobą sprawną, aby utrzymać równowagę na schodach, ale nic poza tym. Nasi klienci 50plus z powodzeniem transportuję schodołazami swoich 80-letnich rodziców lub współmałożnków mających problemy z poruszaniem się.

Jeżeli zainteresował Państwa ten artykuł i chcieliby Państwo zapytać o szczegóły oferty lub też dowiedzieć się czegoś więcej o tym urządzeniu prosimy kontaktować się z nami pod numerem telefonu +48 692 44 94 74 lub emailem info@windy-schodowe.pl.

Poniżej prezentujemy filmik pokazujący zasadę działania schodołaza kroczącego Scalamobil.

Schodołaz kroczący Scalamobil S20