Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 692 44 94 74

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Krzesełko schodowe na raty

Koszt urządzeń dźwigowych dla osób starszych i niepełnosprawnych jest zazwyczaj zbyt wysoki, (przede wszystkim osób prywatnych bądź małych firm). I właśnie z myślą o takich klientach klientach zdecydowaliśmy się na umożliwienie zakupu krzesełka schodowego i innych urządzeń z naszej oferty w ratach za pośrednictwem korzystnego Getin Leasing lub BRE Leasing.

Wychodząc na przeciw licznym pytaniom od naszych klientów odnośnie możliwości zakupu platformy lub krzesełka schodowego na raty z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z firmą zajmującą się obsługą leasingu na zakup urządzeń dźwigowych. Tak więc już od teraz mogą Państwo zakupić u nas te podnośniki dla osób niepełnosprawnych bez ponoszenia dużych jednorazowych kosztów - oferta ta dotyczy zarówno firm jak i osób prywatnych a także różnego rodzaju instytucji - spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, szpitali, hoteli i pensjonatów, domów seniora, itp.

Zakup krzesełka schodowego (szczególnie na torze krzywoliniowym) lub ukośnej platformy przyschodowej, czy też podnośnika pionowego może okazać się sporym wydatkiem. Leasing na zakup tego rodzaju wind dla niepełnosprawnych pozwala na płatność za to urządzenie w wygodnych ratach, dzięki czemu budżet nie jest jednorazowo obciążany dużym wydatkiem. Poza tym, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia firm raty leasingu stanowią koszt uzyskania przychodu, a dodatkowo leasing nie jest ewidencjonowany w BIK.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej

Okres umowy leasingowej jest regulowany i może wynieść maksymalnie aż 5 lat! W trakcie trwania umowy właścicielem windy przyschodowej jest firma leasingowa, a użytkownik jej leasigobiorcą. Po zakończeniu umowy winda przechodzi na własność użytkownika.

Jeśli jesteście zainteresowani taką formą zakupu wyposażenia znajdującego się w ofercie firmy Windy Schodowe, to prosimy o powiadomienie w trakcie rozmowy ze sprzedawcą. Na potrzeby leasingu będziemy zmuszeni wypełnić krótką ankietę, a cały szereg formalności załatwi firma leasingowa.

Żywimy nadzieję, że ta oferta pozwoli Państwu na zlikwidowanie wielu barier znajdujących się w Państwa domach i poprawi komfort życia Państwa oraz waszych bliskich. Zapraszamy serdecznie do korzystania z tej formy zakupu urządzeń dźwigowych do niwelowania barier architektonicznych.