Ułatwiamy Twoje Życie

Informujemy, że razem z nadejściem lata znajdą się w naszej ofercie interesujące promocje dotyczące używanych krzesełek schodowych Acorn dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Wraz z nadejściem wiosny i ciepłych słonecznych dni, aż się chce wyjść na spacer do ogrodu. Po długiej ponurej jesieni i zimie każdy z nas jest spragniony słońca, zapachu kwiatów i trawy oraz szumu młodych gałęzi drzew. Wydaje się nam niemal oczywistym, że podczas takich dni jak obecnie grzechem byłoby nieskorzystanie z oferowanych darów natury.
Jednak nie wszystkim przychodzi z łatwością wyjście na spacer - są osoby, dla których pokonanie kilku stopni schodów prowadzących na taras, czy do ogrodu to nie lada wyzwanie.
Do takich właśnie potrzebujących osób, mających problemy z poruszaniem się kierujemy swoją promocyjną ofertę dotyczącą używanych wind schodowych.

Proponujemy Państwu używane krzesełko schodowe na szynie prostej w bardzo atrakcyjnej cenie oraz dodatkowo oferujemy transport i montaż tego urządzenia gratis. Tak więc, płacąc tylko za krzesełko przyschodowe wraz z torem jezdnym, otrzymują Państwo dodatkowo dostawę całego zestawu, a także profesjonalny montaż oraz szkolenie z prawidłowej obsługi i konserwacji windy krzesełkowej. Ponadto do każdego zestawu na zewnątrz dodajemy pokrowiec, który chroni całe urządzenie przed działaniem wilgoci.
Cena krzesełka schodowego z torem jezdnym jest uzależniona przede wszystkim od długości schodów - dlatego też każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

czytaj dalej »

Zobacz inne ciekawe artykuły dotyczące likwidacji barier architektonicznych

  • PFRON dofinansowanie - Zlikwidowanie barier architektonicznych często wymaga poniesienia wysokich kosztów, na które nie stać wielu niepełnosprawnych osób. W takich sytuacjach warto zgłosić się po dofinansowanie z PFRON
  • Platforma czy podnośnik - Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach zewnętrznych - przed domem, przy tarasie - platformę przyschodową, czy może podnośnik pionowy?
  • Dofinansowanie PFRON 2019 - Wielkimi krokami zbliża się święto Babci i Dziadka, osób, które zawsze służą dobrą radą oraz wyciągają do nas pomocną dłoń. Obdarzamy ich szacunkiem i miłością, a te dwa dni w roku: 21 oraz 22 stycznia, to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności za ich pomoc. To także świetna okazja, aby pomóc naszym dziadkom w kwestiach formalnych związanych z dofinansowaniem, które można przeznaczyć na zakup windy schodowej.
  • Podnośniki ścienne Levicare - Podnośnik ścienny pozwala na bezpieczne przeniesienie osoby z wózka inwalidzkiego na fotel, do łóżka lub do wanny. Urządzenie to posiada udźwig do 140 kg i jest bardzo uniwersalne.

Zobacz Wszystkie Artykuły »

Krzesełko schodowe bez problemu może spełniać rolę windy dla inwalidów. Mnóstwo naszych klientów to osoby jeżdżące się na wózkach inwalidzkich i rozumiemy, że dzięki naszym produktom wreszcie odzyskały one wolność i niezależność.
Także osoby wiekowe, nieraz posiadające trudności z poruszaniem się doceniają atuty krzesełek przyschodowych. Dzięki windom pokonywanie nawet najbardziej stromych schodów jest proste..

Używane krzesełka schodowe można montować na schodach prostych - w sytuacji schodów krętych trzeba rozważyć zakup krzesełka na torze krzywoliniowym. Schody te można umieścić wewnątrz albo na zewnątrz budynku i mogą być zrobione z drewna, betonu, kamienia lub metalu.
Podczas instalacji krzesełka schodowego na zewnątrz budynku dodajemy do niego pokrowiec, który zabezpiecza sprzęt przed działaniem różnych czynników atmosferycznych, a zwłaszcza przed wilgocią.
Instalacja krzesełka schodowego nie wymaga od Was realizacji uprzednio żadnych prac budowlanych - jedyne co będzie konieczne to gniazdko elektryczne do zasilenia krzesła schodowego.

Poniżej zamieszczamy zdjęcie pokazujące jeden z naszych ostatnich projektów. Używane krzesełko schodowe zamontowane na zewnątrz

Oferta promocyjna z dostawą i montażem gratis dotyczy projektów realizowanych w okresie od 1 maja do końca czerwca 2012 roku zlokalizowanych w odległości nie większej niż 100 km od Warszawy.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Łukasz Wyrwik
tel.: +48 608 445 819

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »

Najnowsze realizacje

Krzesło schodowe krzywoliniowe dla senioraPlatforma przyschodowa na torze krzywoliniowym zainstalowana przy zejściu na plażę

zobacz wszystkie zdjęcia »