Potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z likwidacją barier architektonicznych?

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

+48 662 101 002

Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na youtube Odwiedź nasz kanał Windy-Schodowe.pl na instagramie
Kliknij aby powiększyć lub zmniejszyć tekst

Pomniejszanie/powiększanie tekstu

Pomniejsz tekst
Normalny tekst
Powiększ tekst

Podsumowanie roku 2013 w naszej firmie

2013 r. był następnym udanym dla nas rokiem, który przyniósł całe mnóstwo ważnych realizacji, a także pokazał nam, że rynek wyposażenia dźwigowego dla osób starszych i niepełnosprawnych w Polsce nieustannie się rozwija.

Jak zwykle na koniec roku podsumowuje się wydarzenia mające miejsce w poprzednim roku, a także planuje się te przyszłe.

Ubiegły rok, 2013 był kolejnym, w którym zwiększyła się ilość zrealizowanych projektów z udziałem oferowanych przez naszą firmę platform i krzesełek schodowych.

Jako jeden z większych sukcesów naszej firmy w tym okresie możemy chociażby wymienić wprowadzenie do oferty i związane z tym pierwsze realizacje tanich platform schodowych "Lehner Delta". Urządzenia te są skierowane do odbiorców poszukujących tańszych platform do transportu osób niepełnosprawnych - z całą pewnością przedstawimy szerzej tę platformę schodową w jednym z najbliższych artykułów, a obecnie pokazujemy je na zdjęciu obok.

Kolejnym ważnym dokonaniem w działaniach naszej firmy było nawiązanie stałej współpracy z dostawcą używanych schodołazów z Niemiec, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom, sprawdzone, a jednocześnie konkurencyjne cenowo używane schodołazy kroczące.

Jak się okazało urządzenia te cieszą się w Polsce coraz większą popularnością zarówno wśród odbiorców prywatnych jak i różnego rodzaju firm i instytucji. Oprócz sprzedaży schodołazów świadczymy również usługi wypożyczania tych transporterów schodów do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych - więcej szczegółów znajdą Państwo pod numerem telefonu +48 606 248 022.

Polecane artykuły

Prezent na dzień Babci

Prezent na dzień Babci

21 i 22 stycznia obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Warto pomyśleć o funkcjonalnym...

Czytaj dalej
Platforma czy podnośnik

Platforma czy podnośnik

Jaki rodzaj urządzenia do transportu osoby starszej wybrać w przypadku montażu w warunkach...

Czytaj dalej

Aby nie zanudzać czytelnika suchymi faktami dotyczącymi działalności naszej firmy w poprzednim roku poniżej przedstawiamy analizę liczbową - jak wiadomo, cyfry przyjemniej się ogląda i chętnie analizuje - tak więc zapraszamy do lektury.

200 000 Aż tyle odsłon miała nasza witryna internetowa w mijającym roku 2013. Jest nam bardzo miło, że treści jakie prezentujemy na naszej stronie firmowej spotykają się z zainteresowaniem internautów. Zapraszamy nadal na naszą witrynę - obok podstron prezentujących naszą ofertę przedstawiamy sporo porad praktycznych dotyczących urządzeń dla osób starszych i niepełnosprawnych.
90 000 To jest ilość kilometrów jaką przebyliśmy w poprzednim roku podczas wyjazdów do naszych klientów na spotkania, pomiary oraz montaże. Warto w tym miejscu dodać, że zawsze wstępną wycenę robimy bezpłatnie i klient nie ponosi żadnych kosztów związanych ze wstępnym pomiarem schodów pod przygotowanie oferty.
23 000 Taką masę (ilość kilogramów) mogłyby przewieźć wspólnie, dostarczone i zainstalowane przez naszą firmę urządzenia do transportu osób starszych i niepełnosprawnych - bierzemy tutaj pod uwagę krzesełka schodowe (na torze prostym i krzywoliniowym), platformy schodowe, podnośniki pionowe i schodołazy. To oznacza, że zamontowane przez nas w poprzednim roku urządzenia mogą przewieźć wspólnie 5 słoni lub prawie 40 Maluchów, czyli Fiatów 126 albo 30% całej załogi Titanica.
10 000 Liczba obok prezentuje całkowitą ilość śrub, nakrętek, wkrętów i śrubeczek jaką wkręciliśmy w sumie podczas naszych wszystkich realizacji w roku 2013 - to akurat tyle, ile dzisiaj zapłacilibyśmy za butelkę Coli płacąc w rublach białoruskich :)
6 000 Jest to kwota brutto podana w polskich złotych, jaką średnio płaci nasz klient za dostawę i montaż używanego krzesełka schodowego Acorn. Oczywiście zawsze cena jest do negocjacji i tak naprawdę każda cena jest ustalana indywidualnie - dzięki takiemu podejściu wiemy, że ceny krzesełek schodowych w naszej firmy są bardzo konkurencyjne.
1 200 Całkowita długość torów jezdnych zainstalowanych przez naszą firmę krzesełek i platform schodowych wyniosła grubo ponad kilometr, a to oznacza, że średniej kondycji mrówka potrzebowałaby ponad 10 godzin aby pokonać wszystkie zamontowane przez nas tory jezdne.
550 Tyle średnio megabajtów danych miesięcznie odbieraliśmy emailem od naszych klientów. Zapytania spływają codziennie, zawsze staramy się odpisywać jak najszybciej i jak najdokładniej.
85 Jest to liczba pokazująca ilość zrealizowanych przez naszą firmę projektów w roku 2013, które zostały dofinansowane ze środków PFRON.Z roku na rok zauważmy, że środków jest coraz więcej i uważamy, że jak najbardziej warto się starać o uzyskanie dofinansowania do likwidacji barier architektonicznych.
18 Na naszym kanale filmowym na YouTube znajduje się 18 filmów, które przedstawiają oferowane przez nas urządzenia. Na filmach tych można zobaczyć jak działa krzesełko schodowe na szynie prostej lub krzywoliniowej oraz co to jest ten "schodołaz". W sumie nasze wszystkie filmy miały prawie 20 tysięcy wyświetleń w roku 2013, a internauci spędzili łącznie ponad tydzień na ich oglądaniu.
1 Słownie: Jeden nowy oddział naszej firmy otworzyliśmy w poprzednim roku. Od początku 2013 roku na Śląsku funkcjonuje oddział naszej firmy - pozwoliło to nam na lepszą obsługę klienta z tamtego regionu.Osoby mieszkające na Dolnym i Górnym Śląsku zainteresowane naszą ofertą zapraszamy na stronę http://www.windy-schodowe-opole.pl/
0 słownie: ZERO. Tyle projektów zakończyło się niepowodzeniem. Jak często podkreślamy, każdy klient i każda realizacja jest dla nas niezwykle ważna - z wielu powodów. Do każdego projektu przygotowujemy się niezwykle starannie. To wszystko, a także wiele innych czynników spowodowało, że nie mamy jak dotąd nieudanych projektów.