Ułatwiamy Twoje Życie

W tym miejscu naszej witryny przedstawiamy Państwu projekty dotyczące niwelacji barier architektonicznych, jakie zrealizowaliśmy w ostatnim czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat zrealizowanych przez firmę Windy Schodowe projektów sprzedaży i instalacji urządzeń dźwigowych do likwidacji barier architektonicznych.

Mogą tutaj Państwo zobaczyć i sprawdzić, jak wiele osób oraz firm i instytucji publicznych zaufało nam w kwestii likwidacji barier architektonicznych. Oferowane przez nas urządzenia do transportu osób starszych i niepełnosprawnych cieszą się bardzo dużym powodzeniem ze względu na niską cenę, szybki czas realizacji oraz świetną jakość różnego rodzaju wind dla niepełnosprawnych znajdujących się w ofercie naszej firmy. Można też wyszukać miejsce położone w pobliżu Państwa adresu zamieszkania, aby zobaczyć jak wygląda projekt danego podnośnika dla niepełnosprawnych i jak sprawuje się w warunkach codziennego użytkowania - wielokrotnie nasi klienci udostępniają takie urządzenie osobie, która jest zainteresowana jego zakupem.
Jedną z naszych podstawowych zasad prowadzenia biznesu jest długotrwała, dobra relacja z naszym klientem - dlatego też, jeżeli są Państwo zainteresowani jakimś rodzajem windy schodowej znajdującej się w naszej ofercie i widzą Państwo na poniższej mapie, że robiliśmy realizację w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania odezwijcie się do nas. Z pewnością uda się nam udostępnić wam to urządzenie do przetestowania.

Legenda:

Jak obsługiwać mapę?

  • Kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy, aby przybliżyć mapkę.
  • Kliknij dwukrotnie prawym przyciskiem myszy, aby oddalić mapkę.
  • Kliknij raz lewym przyciskiem myszy na czerwony marker, aby zobaczyć szczegóły danego projektu.
  • Kliknij i przytrzymaj wciśnięty lewy przycisk myszy, aby móc przesunąć mapkę.

Staramy się systematycznie aktualizować mapę naszych projektów, jednak są miesiące, w których nawał pracy powoduje, że nowe projekty trafiają na tę listę z pewnym opóźnieniem.

REKLAMA

herby.pracownia.com

Na skróty (KLIKNIJ)

Szybki kontakt

Windy Schodowe

ul.Zdziarska 81G/1
03-289 Warszawa

Rafał Kurzyna
tel.: +48 692 44 94 74

lub

Magdalena Kwiatkowska
tel.: +48 606 686 002

lub

Grzegorz Krzemiński
tel.: +48 606 248 022

Napisz e-mail:
info@windy-schodowe.pl

przejdź do działu kontakt »